Dr Jerzy Jaśkowski: Okradanie ludności trwa – smog.

Dr Jerzy Jaśkowski: Okradanie ludności trwa - smog.

W najnowszym artykule dr Jerzy Jaśkowski nie pozostawia złudzeń, dlaczego teraz tak często pada słowo SMOG. Czy jest to dobry pomysł na biznes i… dalsze oskubywanie społeczeństwa?

Z cyklu; P- 284 m państwo istnieje formalnie”

„Najbardziej niebezpiecznym przestępcą naszych czasów jest ten, kto rozprzestrzenia wiedzę”.

Grupowanie ludzi  w rozmaitych Izbach, Stowarzyszeniach,  ma na celu tylko i wyłącznie ich łatwiejszą kontrolę.

 Jak wiadomo każdemu z osobna i wszystkim razem, po 1989 roku, Polska straciła wszystkie mass media. Zostały one przekazane  do  rąk niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, do 2099 roku.

Przypomnę, tylko w Japonii i Niemczech stacjonują jeszcze wojska okupacyjne od 1945 roku. Jakiś cel w tym musi być. W Niemczech, wojska te i pokrewne służby dysponują 58 000 pomieszczeń. Jak mnie zapewniali znajomi z Berlina, obecnie wszystkie  szpitale w Niemczech, są już wykupione przez Amerykanów. Podobna sytuacja szykuje się w Polsce.

Wprowadzenie medycyny rockefellerowskiej w USA ok. 1980, SPOWODOWAŁO WZROST KOSZTÓW  utrzymania służby zdrowia Z OK. 50 MILIARDÓW DOLAROW do ok. 250 miliardów dolarów w 20 lat później.

Podobnie w Polsce, nagle zaczyna się mówić, coraz częściej, o konieczności podniesienia składki ubezpieczeniowej i przeznaczaniu co najmniej ok. 6 % PKB na potrzeby służby zdrowia.

I mamy problem.

Za złych czasów  tzw. komunizmu, czyli podległości pod Moskwę, na potrzeby służby zdrowia przeznaczano, jeszcze w okresie działania hunty wojskowej, ok. 10.5% PKB.  Wszystkie fabryki farmaceutyczne były Polskie, więc pieniądz pozostawał w Kraju.

Obecnie mówi się coraz głośniej, że wystarczy podnieść z obecnych 4 % do 6% i będzie dobrze. Praktycznie wszystkie fabryki farmaceutyczne zostały przekazane koncernom zagranicznym i pieniądz wypływa z Kraju.

Jak mnie zapewniali znajomi z Berlina, obecnie wszystkie szpitale w Niemczech, są już wykupione przez Amerykanów. Podobna sytuacja szykuje się w Polsce.

Przypomina to stary kawał.

Mosiek przychodzi do rabina i mówi: Rabe tak nie da się żyć. Żona, 6 dzieci, teściowa i jeden pokój, ja już nie mogę. Rabe z całą powagą odpowiada: Mosiek, ty kup sobie kozę.

Mosiek kupuje kozę i po miesiącu  ponownie przychodzi do rabina i płacze rzewnymi łzami.

Rabe, ja już naprawdę  nie mogę, ja się powieszę. Żona 6 dzieci, teściowa i jeszcze ta koza, ja nie mam gdzie spać.

Rabe odpowiada; sprzedaj kozę.

Po miesiącu Mosiek przychodzi do rabina i mówi :

Rabe jakiś ty mądry. Jak koza poszła, to od razu zrobiło się luźniej.

To samo dokładnie robią kolejne rządy w tym nieszczęśliwym kraju, jeszcze pomiędzy Odrą i Wisłą. Skąd oni to znają?

Najpierw było przeznaczane na służbę zdrowa 10.5% PKB i nie starczało na nic.  Przyszedł Aaron Bucholc, zwany prof. Balcerowiczem, dawniej lektor KC, a potem wykonawca planu konsorcjum Rotschilda, i obniżył wydatki na służbę zdrowia do 4 %PKB. Po ponad ćwierć wieku takiego dofinansowania i systematycznego drenażu kasy ubezpieczeń przez urzędników NFZ i Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego zwanego Zdrowia, stwierdzono, że trzeba podnieść wydatki o ok 2. %.

A swoją drogą bardzo ciekawe jest, na co poszły te 6% skradzione Służbie Zdrowia po 1989 roku.

To, że wprowadzono procedury i tzw. sieć szpitali to nic innego, jak tylko bardziej zaawansowany sposób przemycania pieniędzy z przymusowego ubezpieczenia, do prywatnych kieszeni koncernów farmaceutycznych.

Twierdziłem i twierdzę nadal, że cała sprawa jest fałszywą flagą, a chodzi głównie o dodatkowe opodatkowanie ludności zamieszkującej jeszcze tereny pomiędzy Odrą , a Bugiem

Podam prosty przykład.

Po 1989 roku rozpoczęło się masowe rozdawnictwo polskiego przemysłu. Nigdzie nie podawano i nie publikowano list, za jaką to kwotę oddano dany zakład i komu, oraz kto brał udział w tzw. „negocjacjach” czyli rozdawnictwie polskiego przemysłu. Po co ma się Naród denerwować?

Prasę w Polsce wykupił np. mały koncern spod Monachium i wziął wszystkie tytuły i drukarnie prasy lokalnej. Za ile ? Nie wiadomo. Ale p. Tusk, który był członkiem tej komisji likwidacyjnej RSW Prasa, nagle z biednego mieszkańca hotelu asystenckiego, stał się 4 najbogatszym posłem. Tak przynajmniej twierdził tygodnik „Wprost”.

Dlaczego o tym przypominam?

Z prostego powodu.

Jeszcze w 1990 roku Minister od Środowiska opublikował listę 80 największych trucicieli w Polsce. Nagle, jak zaczęły znikać polskie przedsiębiorstwa, to i lista zniknęła i żaden z dziennikarzy się tym faktem zniknięcia listy nie zainteresował. 

A problem pozostał.

Po pierwsze:

Co się stało z tymi fabrykami, które zanieczyszczały strasznie środowisko?  Przecież w okresie ok. 2 lat, tylko chyba 4 zakłady przeprowadziły modernizację cyklu produkcyjnego.

A co zrobiono z pozostałymi 76?

I dlaczego lista zniknęła?

Otóż, jedynym wyjaśnieniem był fakt, że zakłady owe przeszły w obce „rence”. Czyli, jak zakłady były państwowe, czyli polskie, to szkodziły środowisku i ludności, więc wprowadzono pojęcie smogu.

Jak zakłady zmieniły właściciela, to pojęcie smogu wygasło.

Jeszcze w 1990 roku Minister od Środowiska opublikował listę 80 największych trucicieli w Polsce. Nagle, jak zaczęły znikać polskie przedsiębiorstwa, to i lista zniknęła i żaden z dziennikarzy się tym faktem zniknięcia listy nie zainteresował.

Przypomnę, Niemcy wykupili np. wszystkie cementownie, które z natury rzeczy zanieczyszczają środowisko.

Przypomnę, smog, to zanieczyszczenie środowiska cząsteczkami poniżej 10 nm, na wysokości ok. 130 m. Smog produkują głównie elektrofiltry.

Jakieś dwa lata temu, nagle rząd warszawski zaczął pod pojęciem smogu, walkę z niską emisją i reklamował głównie kotły producentów niemieckich, jako rzekomo lepsze.

Nie wiem czy to prawda, ponieważ żadnych ekspertyz nie przedstawiano.

Problem walki ze smogiem poruszałem już kilkakrotnie w kolejnych artykułach  i wykładach. Twierdziłem i twierdzę nadal, że cała sprawa jest fałszywą flagą, a chodzi głównie o dodatkowe opodatkowanie ludności zamieszkującej jeszcze tereny pomiędzy Odrą , a Bugiem. https://wolna-polska.pl/wiadomosci/smog-monitoring-powietrza-zwykla-glupota-dr-jerzy-jaskowski-2017-01      http://www.kuprawdzie.pl/smog-powstaje/  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wychodzi_szydlo_z_worka_,p804064002

Drugim aspektem sprawy było wysiedlenie mieszkańców centrów miejskich, pod pretekstem zmiany systemu grzewczego.

Jak wiadomo, wszystkie elektrociepłownie zostały przejęte przez kapitał zagraniczny i to on decyduje o cenie ogrzewania. W samym Krakowie chodziło podobno o 90 000 mieszkań, które podłączono do centralnego systemu grzewczego.

O ile wzrósł dochód elektrociepłowni, musisz sobie sam policzyć, Dobry Człeku.

Aluminium przyczynia się między innymi do demencji, ołów to ciężkie uszkodzenie nerek. Ferromagnetyki , to znikanie pszczół, obserwowane w Polsce od 2006 roku.

Znalazłem dodatkowe potwierdzenie, że chodziło tylko i wyłącznie o oskubanie polskiego społeczeństwa przez międzynarodowe koncerny.

W czerwcu  www.wnp.pl  doniósł, że Minister od Środowiska, przeznacza na walkę ze smogiem, aż 103 miliardy złotych. To znaczy, że Minister od Środowiska, chce na tyle oskubać społeczeństwo, pod pretekstem walki ze smogiem.

Popatrzmy.

 Do 1989 roku żadnej walki ze smogiem nie było, pomimo, że powietrze było strasznie zanieczyszczone, np: w Gdańsku, pył zawieszony przekraczał 5000 cząstek, przy normie do 50.

Obecnie, kiedy właściwie nie ma żadnego polskiego zakładu przemysłu ciężkiego, to co niby ma zanieczyszczać powietrze?

Powtarzam, smog powstaje w elektrofiltrach. Nie znam żadnej chałupy z elektrofiltrami. Czyżby to oznaczało, że te przekazane zagranicznym właścicielom zakłady przemysłowe, tak strasznie zanieczyszczają środowisko?

A teraz popatrz, Dobry Człeku.

Podobnie podłączenie do centralnych systemów, jeszcze bardziej zniewoli ludność, ponieważ odwrotu już nie będzie. Podwyżki za ciepło pojawią się bardzo szybko.

103 miliardy podzielone przez te 30 milionów ludzi, to się okazuje, że każdy z nas musi dodatkowo opodatkować się na 3 000 złotych. Biorąc pod uwagę średnią rodzinę, to okazuje się, że zostanie okradziona o ok. 10 000 do 12 000 złotych.

To się nazywa interes !

I te pieniądze wypłyną z kraju, ponieważ jest faktem bezspornym, że przemysł zachodni, jest już gotowy do przejęcia tych pieniędzy. W sklepach wielkopowierzchniowych zachodnich właścicieli, stale reklamuje się specjalne piece wg. nowej kwalifikacji tzw. nie zanieczyszczające środowiska.

Podobnie podłączenie do centralnych systemów, jeszcze bardziej zniewoli ludność, ponieważ odwrotu już nie będzie.  Podwyżki za ciepło pojawią się bardzo szybko.

Należy także przypomnieć, że Minister od Środowiska, przez ostatnie 15 lat nic nie robi w sprawie trwałych smug.

Jak wiadomo, od 2003 roku nad Polską latają nieoznakowane samoloty, rozsypując nad naszymi głowami setki kilogramów różnych substancji. Badania wykonane w USA wykazały, że takie samoloty rozsypują m.in toksyczne pierwiastki, podane w tabeli poniżej. W procentach podano przekroczenie norm dopuszczalnego skażenia.    https://www.youtube.com/watch?v=1E8NCsymHIE    https://www.youtube.com/watch?v=11l_kqfxjLA      https://www.youtube.com/watch?v=11l_kqfxjLA     http://www.polishclub.org/2014/04/04/dr-jerzy-jaskowski-chemtrails-nwo-grypa-falszywa-flaga-czesc-ii-2/     http://www.kuprawdzie.pl/chemtrails-trwale-smugi/

Przypomnę:

Aluminium przyczynia się między innymi do demencji, ołów to ciężkie uszkodzenie nerek. Ferromagnetyki , to znikanie pszczół, obserwowane w Polsce od 2006 roku. 

  http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-chemtrails-pszczoly/     http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/znikanie_pszczol_a,p2001528818   http://www.polishclub.org/2015/07/05/dr-jerzy-jaskowski-znikanie-pszczol-a-trwale-smugi-chemtrails/przypisy-dr-jerzy-jaskowski-znikanie-pszczol-a-trwale-smugi-chemtrails/

              

Proste pytanie:

Dlaczego p.Minister od Środowiska nie walczy z tym skażeniem powietrza ?

Sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć, Szanowny Cyztelniku.

Widać więc wyraźnie, że stare powiedzenie;

„Polak przed szkodą i po szkodzie tak samo głupi’’, jest jak najbardziej prawdziwe. Przecież te uchwały lokalne, podejmują lokalni radni. To oni będą egzekutorami uchwał. Innymi słowy, bez pomocy lokalnych trolli, żadna okupacja kraju nie byłaby możliwa.  Sami więc obecni radni zakładają pętla na szyje własnych dzieci, ponieważ zadłużenie trzeba będzie spłacać! Podobnie, jak to było w XVIII wieku przed rozbiorami.

I temu wszystkiemu służyło właśnie przejęcie mass mediów przez niemieckich obecnie właścicieli. Przecież to nie kto inny, tylko p.premier Morawiecki publicznie powiedział, że Polska jest własnością kogoś z Zachodu, czyli City of London Corporations, państwa, które dysponuje 97% całego światowego kapitału. Już od dawna płacimy podatek do banków City, pod pretekstem globalnego ocieplenia. Nikt nie wie, na co te pieniądze idą, jaki jest regulamin tego banku i jaki jest skład rady nadzorczej.

Ale interes się kręci.

Dr Jerzy Jaśkowski

 Gdańsk 17.06.2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *