Dr Jerzy Jaśkowski: Dyrdymały p. dr Hamankiewicza , czy przestępstwo przeciwko dokumentom – szczepienia

Dr Jerzy Jaśkowski: Dyrdymały p. dr Hamankiewicza , czy przestępstwo przeciwko dokumentom? Szczepienia

Najnowszy artykuł dr Jaśkowskiego o tym, jak lekarze – urzędnicy nas oszukują i dbają, by szczepienia pokazywać jako przebadane – nawet jeśli producenci szczepionek mówią co innego… Dla osób niewtajemniczonych – Maciej Hamankiewicz to prezes Naczelnej Rady Lekarskiej

Z cyklu ; „ P-283, państwo istnieje formalnie”

Celare Fraudem fraus est – co się przekłada:  ukrywanie oszustwa oszustwem jest!   [rzymska maksyma prawna].
Raport z Leicester stwierdzał wprost:
Zatem lekarz, który nadal wymusza szczepienia,  jest  najbardziej błędny zawodowo i wątpliwy moralnie,  ponieważ fałszywie przedstawia niekorzystne fakty i ukrywa konsekwencje”.

Podrzucono mi stanowisko Nr 1/18/VII Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 20 kwietnia 2018 roku, w sprawie stosowania szczepionek w praktyce medycznej. Pismo zostało podpisane przez p. Hamankiwicza, jeszcze jako prezesa i p. Marka Jodłowskiego jako sekretarza Izby.

Nie wiem śmiać się czy płakać z  powodu: Łamania prawa przez p. Hamankiewicza i podpisywania się pod nieprawdą w dokumentach. Czy to jest przestępstwo natury karnej czy wypływające z jego niewiedzy ?

Otóż w tym stanowisku w/w PT Autorzy powołują się na uchwałę Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej  Nr 184/17/P-VII/z dnia 15 września 2017 roku, a dotyczącą powołania zespołu ekspertów ds. oceny aktualnych dowodów naukowych, dotyczących szczepień ochronnych oraz zaleceń ich stosowania.

Usilne poszukiwania owej uchwały skończyły się niepowodzeniem

Znaleziono 241 dokumentów:

Jak można się przekonać kolejność numeracji została wyraźnie zaburzona. Zniknęła owa uchwała nr 184.

I mamy problem.

Powołano rzekomo komisję ekspertów, ale anonimowych, ponieważ pod dokumentem na który powołuje się p.Hamankiewicz jest podpis tylko jednej , jedynej osóbki p. dr  Iwony Stankiewicz.

Co prawda, została ona przez Ministerstwo, nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, uznana za konsultanta Krajowego z dziedziny epidemiologii, ale brak jakiś materialnych dowodów, publikacji jej działalności wykonanych zgodnie z zasadami naukowymi w tej dziedzinie.

Każdy przeciętnie rozgarnięty człek wie, że kobieta może występować w wielu rolach jednocześnie, ale co do podpisów pod dokumentem, to już jest problem.

Czyżby więc to była prywatna grupa ekspertów p. Hamankiweicza w jednoosobowej sztuce? A  rozmnożenie nastąpiło dopiero na kartach owego omawianego stanowiska?

To może być podciągane pod fałszowanie dokumentu. Liczba mnoga w ekspertyzie zawsze lepiej brzmi. Czyli przestępstwo mogłoby być dokonane z chęci zysku?

Jeżeli szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami, to dlaczego w ulotkach producentów stoi jak BYK: „nie badano skutków szczepień u kobiet ciężarnych i karmiacych”.
„Nie badano aspektu mutagennego i rakotwórczego szczepionki”, itd. itd.

Kolejnym problemem owego „stanowiska” jest fakt zupełnego braku piśmiennictwa naukowego, na podstawie którego rzekomo powstał ów dokument.

Jest to więc wyraźnie logoree p.Hamankiewicza.

O brakach merytorycznych w dziedzinie epidemiologii, chorobach zakaźnych czy  niewiedzy dotyczącej aktualnego piśmiennictwa naukowego, świadczą przykładowe fakty.

P. Hamnakiewicz pisze:

„Szczepionki są najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem zapobiegania chorobom zakaźnym„

Jest to niestety jego wyobrażenie o szczepionkach i medycynie, nie poparte jakąkolwiek publikacją naukową.

Dzięki nim, zlikwidowano jedną z najgroźniejszych chorób zakaźnych – ospę prawdziwą”

Widać, że człowiek zupełnie jest niezorientowany w temacie.

Po pierwsze:

Jeżeli szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami, to dlaczego w ulotkach producentów stoi jak BYK: „nie badano skutków szczepień u kobiet ciężarnych i karmiacych”.
„Nie badano aspektu mutagennego i rakotworczego szczepionki”, itd. itd.

Czyli mamy taką sytuację : producent lojalnie ostrzega, że nie badał tego czy tamtego, a nasz młodszy kolega p.Hamankiewicz wie, lepiej od producenta i twierdzi, że takowe badania zostały przeprowadzone.

Szczepionka przeciwko grypie, aktualnie wbijana do głów mniej wartościowego ludu tubylczego, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, jako najlepszy środek zapobiegawczy grypie, generalnie nie przechodzi żadnych badań.

Oceń sam Dobry Człeku.

Co robi p. Hamankiewicz? Jako prezes Naczelnej Izby Lekarskiej zabrania publikowania tych wyroków i uświadamiania PT Lekarzy, czyli przymusowych członków Izby.

Na początku roku, specjaliści z Centrum Kontroli z Atlanty wyjeżdżają na wycieczkę do Hong – Kongu czy innego miejsca w Azji, w poszukiwaniu wirusa. Wycieczka trwa tak długo, jak mają diety.

Potem decydują się na jakiegoś wirusa i wracają do USA. Po rozmaitych dyskusjach i analizach rozpoczynają produkcję na zarodkach jaj kurzych. Trwa to ok. 6 miesięcy.

Sprzedaż zaczyna się w USA, Kanadzie i Australii, a dopiero potem trafia owa szczepionka do Europy.

Już w pracach z 1920 – lat wyraźnie podkreślano, że mutacja wirusa jest bardzo szybka i nie można żadnej szczepionki przygotować, ponieważ w momencie produkcji powstaje nowy wirus o niewiadomych właściwościach.

A p. Hamankiewicz jeszcze w 100 lat później się tego nie nauczył.

Szczepionka musi być sprzedawana w tym samym roku, czyli na jesień. A kiedy niby mieli zrobić te badania?

Przecież nawet student medycyny wie, że badania leku trwają co najmniej kilka lat. A tutaj w wyobraźni p. Hamankiewicza, badania dokonano na zasadzie podróży w czasie.

Czyli, jak by nie patrzeć, brak możliwości, w tak krótkim czasie na dokonanie oceny nie tylko skuteczności szczepień, ale także ich bezpieczeństwa.

Na 10 % zarabiam „x”, ale jak zaszczepię 90% więcej, to zarobię o 90% więcej i będę miał na …

Odwrotna strona.

Producent  np. GSK przyznaje, że jego szczepionka może powodować autyzm. Stoi to jak wół w 1271 stronicowym raporcie z badań nad szczepionką. Na tej podstawie zapadają prawomocne wyroki sądowe np. we Włoszech, już przed kilku laty.

Co robi p. Hamankiewicz?

Jako prezes Naczelnej Izby Lekarskiej zabrania publikowania tych wyroków i uświadamiania PT Lekarzy, czyli przymusowych członków Izby.

Możesz sobie postawić proste pytanie Szanowny Czytelniku: jakie są motywacje p. Hamankiewicza zabraniające publikacji takich uzasadnień o szkodliwości szczepień,  a jednocześnie publikowanie prac przeciwnych, ogłupiających i dezinformujących lekarzy?

Powikłania poszczepienne w samym tylko USA, pochłonęły już ponad 4 miliardy dolarów z kieszeni podatnika.

Można to przedstawić inaczej. Powikłania wzbogaciły producentów szczepionek o dodatkowe 4 miliardy, wydane na leczenie tych powikłań.

Czyżby p. Hamankiewiczowi o to chodziło?

P. Hamankiewicz twierdzi ex cathedra: Dzięki nim [szczepieniom] zlikwidowano jedną z najgroźniejszych chorób zakaźnych – ospę prawdziwą”.

Wyraźnie widać, że człowiek nie ma zielonego pojęcia ani o epidemiologii, ani o chorobach zakaźnych, ponieważ na ospę szczepiono w XIX wieku tylko ok. 10 % ludności, a ospa wymarła.

Wyraźnie widoczna jest także głupota tezy o jakiejś odporności stada.

Jeżeli zaszczepiono tylko 10 %, a ospa wymarła, to dlaczego obecnie trzeba szczepić 90 – 95% populacji?

Jest tylko jedno uzasadnienie.

Na 10 % zarabiam „x”, ale jak zaszczepię 90% więcej, to zarobię o 90% więcej i będę miał na …

 

O wyraźnym niezrozumieniu całego problemu chorób zakaźnych i ewidentnych brakach  w znajomości piśmiennictwa naukowego, świadczy także sprawa malarii.

JAK WIADOMO, MALARIA JEST BARDZO GROŹNĄ CHOROBĄ, SZCZEGÓLNIE NA CZARNYM LĄDZIE.

Śmiertelność w tej chorobie jest bardzo duża i ocenia się ją na setki tysięcy ludzi.

Tymczasem obecnie opublikowane badania podają informację o gwałtownym spadku, zarówno zachorowań na malarię,  jak i śmierci z jej powodu.

Raport Światowej Organizacji Zdrowia z grudnia 2016 roku d onosi, o 21% spadku zachorowń na malarię, tylko pomiędzy 2010, a 2015 rokiem. Śmiertelność natomiast zmniejszyła się w Afryce, aż o 31% w okresie 5 tylko lat!

Jak podaje natomiast M.Edlund z CEO: Śmiertelność na malarię spadła o więcej, aniżeli 62% na całym świecie, w okresie między 2010, a 2015 rokiem.

W  latach pomiędzy 2000, a 2012 rokiem,  liczba zgonów na całym świecie spadła z powodu malarii, aż o 51%. Dotyczy to głównie dzieci do 5 roku życia.

Jak wie każdy, jako tako zorientowany medyk, na malarię żadnej szczepionki do dnia dzisiejszego nie ma!!!

Nie można więc wtłaczać do głów głupot w rodzaju, że to z powodu przeprowadzanych szczepień spadła śmiertelność z powodu malarii.

To, że p. Hamankiewicz powołuje się na swój zespół ekspertów, złożony tylko z jednej osoby, to jest jego prywatną sprawą. Tak ekspertów wybierano jeszcze w minionej epoce  – zwano ich BMW.  Stąd prawdziwy wysyp profesorów. Mamy ich już ponad 23000 i jak widać, żadnej działalności w rodzaju zawetowania takich głupot kompromitujących zawód lekarza nie widzimy.

No cóż!

Tak właśnie tworzy się aparatczyków, posłusznie wykonujących polecenia  ekspertów rockefelerowskich, których dwa lata temu sprowadził [lub sami przyjechali] inny dyletant szczepionkowy – p. Radziwiłł.

No chyba, że przyjmiemy inną wersję tej historii.

Przecież Oni się publicznie szczepili.

Wiadomym jest powszechnie, że w szczepionkach są neurotoksyny takie jak : aluminium, rtęć czy rakotwórczy formaldechyd.

Aluminium jest ogólnie uznaną toksyną  powodującą DEMENCJĘ u ludzi.

Dziennik.pl  podsumował p. Hamankiewicza jednoznacznie. (Źródło: KL, Dziennik.pl|14.05.2018)

jeżeli jakikolwiek autor zacznie pisać czy mówić o np. Jennerze jako lekarzu, to pamiętaj, że to jest albo opłacany troll, albo użyteczny idiota [Goldman zwany Leninem] – foto źródło: Kadr z filmu Tagen.tv – polecamy oglądanie kanału na Youtube
Część internautów nie ma o prezesie NRL dobrego zdania. – Hamankiewicz jest arogancki, prostacki, bez szacunku do pacjenta. Nie powinien nawet zwierząt leczyć. Łajdak i kompletny awanturnik – oceniają pacjenci w sieci. A to zaledwie kilka spośród kilkudziesięciu negatywnych opinii, które można znaleźć na portalach porównujących lekarzy.

W celu wyjaśnienia pewnych spraw, poniżej podaję w punktach najważniejsze, moim zdaniem, krętactwa szczepionkowców.

Prościej:

jeżeli jakikolwiek autor zacznie pisać czy mówić o np. Jennerze jako lekarzu, to pamiętaj, że to jest albo opłacany troll, albo użyteczny idiota [Goldman zwany Leninem]

Legenda stworzona przez usłużnych intelektualistów piszących panegiryki na temat szczepionkarstwa, opiera się bowiem na zwyczajnych kłamstwach.

1.. Edward Jenner nigdy nie był lekarzem.

2.. Edward Jenner nigdy nie wynalazł żadnej szczepionki, podawał dzieciom ropę, mieszaninę paciorkowców i gronkowców najczęściej wywołując sepsę.

3.. Skaryfikacja ręki i wcieranie ropy, było zwyczajem sekty hinduskiej bogini MATH.

4.. Ok.100 lat przed E.Jennerem obyczaj ten wprowadzono we Francji i wycofano się z niego z powodu licznych zgonów.

  1. W 1721 roku wykonano go w Anglii, czyli na 70 lat przed E.Jennerem.
  2. To wcierane gnoju końskiego w ręce dzieci, zaowocowało licznymi epidemiami właśnie w Anglii, Niemczech, Ameryce , stosujących tę metodę. W 1867 roku, w Anglii zaszczepionych było 94% dzieci. W dwa lata później wybuchła największa epidemia, która pochłonęła kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W 1897 roku zaszczepionych było już tylko 1.3% dzieci. Żadnej epidemii już nie odnotowano.
  3. Spadek zachorowań na ospę nie ma nic wspólnego ze szczepieniami, ponieważ generalnie w pierwszej połowie XIX wieku, w Anglii zaszczepionych było tylko ok. 0.5% populacji.
  4. Śmiertelność na ospę spadła wraz z zaniechaniem przymusu szczepień.
  5. Szczepienia spowodowały, że zaczęli chorować na ospę ludzie średnio zamożni. Poprzednio chorowała przeważnie biedota ze slamsów.
  6. W okresach wprowadzania przymusu szczepień przeciwko ospie śmiertelność wzrastała.

Potwierdziły to badania współczesne. Od 2005 roku Cochrane Collaboration [w chwili obecnej najbardziej wiarygodne źródło wiedzy medycznej] , dokonuje systematycznego przeglądu  prac naukowych, dotyczących szczepień przeciwko grypie.  Np. w przeglądzie obejmującym 51 badań – 260 000 dzieci, udowodniono brak jakichkolwiek dowodów, że szczepionki zapobiegają chorobie u dzieci. A w Polsce nadal namawia się na szczepienie dzieci od 6 miesiąca życia.

Badano dzieci w  wieku od 6 do 23 miesięcy,  wynik: brak dowodów , że szczepionka jest skuteczniejsza, aniżeli placebo, czyli nic.

Co ciekawsze, okazało się, że ponad połowa prac była przygotowana i finansowana przez producentów tych szczepionek, a mimo tego nie udowodniono ich skuteczności. I bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności prace te, negujące rolę szczepień są nieznane  w Polsce.

I jeszcze jedno małe pytanie; czy takie działania, tj. podpisanie stanowiska w/w , podpisane jako Prezydium NIL, to jest już zorganizowana grupa przestępcza czy jeszcze nie? Nie ma bowiem żadnych wątpliwości, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o forsę.

Przecież nie kto inny, tylko p. Radziwiłł w okresie ok. 2 lat wyprowadził z kasy ubezpieczeń ok. 270 milionów złotych, na nikomu do niczego niepotrzebną szczepionkę, przeciwko dwoince zapalenia płuc. Specjalnie zmieniono nazwę tej bakterii na penumokok, aby było groźniej. Za te pieniądze można by wyleczyć wszystkich chorych z zaćmą w Polsce i za jednym zamachem zlikwidować kolejki.

Dr Jerzy Jaśkowski

jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 17 czerwca 2018 r.
Np. w przeglądzie obejmującym 51 badań – 260 000 dzieci, udowodniono brak jakichkolwiek dowodów, że szczepionki zapobiegają chorobie u dzieci. A w Polsce nadal namawia się na szczepienie dzieci od 6 miesiąca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *