Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego media kłamią – sprawa białogardzkiego dziecka

Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego media kłamią - sprawa białogardzkiego dziecka

Najnowszy artykuł dr Jaśkowskiego o dziecku z Białogardu i nieetycznych zachowaniach ,,lekarzy”. Każdy artykuł dr Jaśkowskiego jest perełką i warto, by był czytany przez jak najwięcej osób – ten wpis służy popularyzacji wiedzy szerzonej przez doktora Jaśkowskiego.

Z cyklu: „ P-146, 52 stan”

PAMIĘTAJ, TYLKO TE INFORMACJE „ŻYJĄ”, KTÓRE WG STARSZYCH I MĄDRZEJSZYCH ŻYĆ MAJĄ. jj

Ostatnio Polskę obiegła bezprecedensowa informacja, podawana przez polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku. Oto w skrócie przebieg wydarzeń. Lekarze położnictwa małego szpitala w Białogardzie, złożyli do sądu donos z żądaniem pozbawienia praw rodzicielskich rodziców dopiero co urodzonego niemowlaka. Bezpośrednią przyczyną takiego postępowania było, wg wersji gazetowej, niewyrażenie zgody na podanie bezpośrednio po urodzeniu, szczepionki p. gruźlicy i innych oraz witaminy K-1 etc. Sąd już po 24 godzinach pozbawił rodziców praw rodzicielskich, łamiąc wszelkie procedury prawne, obowiązujące do tej pory w Polsce.

To, że PT Rodzice nie wyrazili zgody na szczepienie dziecka w 4 godziny po urodzeniu, jest jak najbardziej prawidłowe. Tylko dwa postkomunistyczne kraje, Polska i Bułgaria, stosują takie masowe trucie swoich dzieci.

Polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, rozdmuchały cała sprawę do niemal histerii. Zdziwienie budzi także fakt ukrywania nazwisk tych dzielnych aparatczyków, a więc sędziego, który wydał bezprecedensowy wyrok, o czym dalej, oraz lekarzy, którzy podpisali się pod donosem. Nie podano także nazwisk tych dzielnych urzędników NFZ, zwanych lekarzami, którzy spreparowali donos do sądu. Dlaczego oni się obawiają ujawnienia swoich nazwisk? Czyżby zdawali sobie sprawę z nielegalności swojego postępowania?

I mamy kilka problemów.

Po pierwsze, natury prawnej. Na jakiej podstawie sędzia bezimienny [nie podano jego nazwiska] wydał wyrok w 24 godziny po urodzeniu się dziecka, kiedy to żadne wyniki badań nie były znane, o ile w ogóle je zlecono, czy wykonano? Nie zbadano nawet przeciwciał na wymienione choroby, na które chciano zaszczepić niemowlaka. Nie przeprowadzono badań na nosicielstwo matki.

Oddano niemowlaka w ręce kuratora, zupełnie zielonego pod względem medycznym. Żaden kurator nie podpisuje zobowiązania, że w przypadku choroby, lub inwalidztwa, poniesie koszta leczenia, czy rehabilitacji.

Bezimienny jest sędzia [tak najlepiej, w czasach stalinowskich także ukrywano nazwiska sędziów], a przecież wg mediów, takie postępowanie powinno być powodem chwały. Jak widzimy na filmach, w każdym demokratycznym sądzie sędzia ma metalową tabliczkę ze swoim nazwiskiem na stole sędziowskim, aby wszyscy mogli to wiedzieć. A tutaj, rzekomo w demokratycznym państwie, sędzia ukrywa swoje nazwisko. Co najmniej dziwne!

Albo więc państwo tylko z nazwy jest demokratyczne, albo sędzia wypełnia polecenia B.A.R., a nie prawa polskiego. Ostatecznie nie jest to nic dziwnego, sędziowie wydają wyroki na podstawie telefonów, vide sprawa gdańska. Ten nieznany z nazwiska sędzia ułatwił sobie sprawę, nie przesłuchując w ogóle rodziców, ani świadków. Jest to skandal, ponieważ rodzice byli obecni w szpitalu. Rodzicom nie zapewniono minimalnego prawa do obrony. Nie pozwolono i nie dopuszczono adwokata.

http://alexjones.pl/…/87366-aktualne-komentarze-polityczne-…

A pan minister Ziobro twierdzi, że zaprowadzi prawo w systemie sprawiedliwości. Do dnia dzisiejszego ów bohaterski inaczej sędzia nie został zawieszony w swoich prawach. Nawet taki wniosek nie został złożony. Niestety, ludzi gnębią drobne sprawy, a nie wielkie.

Chyba, że potraktujemy całą sprawę jako kolejny dowód, że rząd warszawski [G.Braun] jest tylko marionetką, nie mającą przełożenia na administrację państwową, która wykonuje polecenia City of London Corporations.

https://en.wikipedia.org/wiki/City_of_London_Corporation

Innymi słowy, nie ma podstawowych praw, konstytucja i podpisane przez kolejne rządy deklaracje międzynarodowe, prawa unijne są tylko papierkami bezwartościowymi, a obywatele tego kondominium muszą tylko płacić podatki w formie np. przymusowych szczepień. W żadnym kraju europejskim nie ma przymusu i sądy nie ingerują w podobne sprawy, z wyjątkiem postkomunistycznych. Nie na próżno prasa amerykańska pisze, że jesteśmy 52 stanem z prawami dla tubylców. Sam musisz to rozstrzygnąć, Dobry Człeku.

http://educodomi.blog.pl/…/polska-52-stanem-stanow-zjednoc…/

Na jakiej podstawie sędzia bezimienny [nie podano jego nazwiska] wydał wyrok w 24 godziny po urodzeniu się dziecka, kiedy to żadne wyniki badań nie były znane, o ile w ogóle je zlecono, czy wykonano? Nie zbadano nawet przeciwciał na wymienione choroby, na które chciano zaszczepić niemowlaka. Nie przeprowadzono badań na nosicielstwo matki.
Drugim bardzo ważnym aspektem jest problem medyczny.

Występujący przed kamerami osobnik w białym fartuchu opowiadał rzeczy sprzeczne z tym, co mówił ojciec dziecka. W prasie nie podano nazwiska tego rzecznika interesów korporacji farmaceutycznych. Gdyby to był przeszkolony lekarz, nawet po minimalnym stażu, to podałby parametry medyczne, np. ile punktów w skali Apgar otrzymało dziecko po urodzeniu? Dlaczego rodzicom podano, że dziecko urodziło się o czasie, a potem w telewizji zaprzeczono temu podając, że dziecko było wcześniakiem? Czyżby lekarze tego szpitala świadomie kłamali przed kamerami? To już jest sprawa prokuratorska i Krajowy Prokurator powinien się tym zająć. Na miejscowych przedstawicieli prawa bowiem, jak wynika z publikowanych materiałów, nie ma co liczyć.

To, że PT Rodzice nie wyrazili zgody na szczepienie dziecka w 4 godziny po urodzeniu, jest jak najbardziej prawidłowe. Tylko dwa postkomunistyczne kraje, Polska i Bułgaria, stosują takie masowe trucie swoich dzieci.

Nie jestem gołosłowny.

Poniżej podam tylko zawartość aluminium w dopuszczonych do sprzedaży w Polsce szczepionkach. Dopuszczalne dawki są zależne od masy ciała człowieka. Jest to podstawowa wiedza dla studentów od 4. roku studiów. Jeżeli, jak podał to przedstawiciel szpitala, dziecko było wcześniakiem, to ważyło poniżej 2.5 kg.

Biorąc pod uwagę średnią masę ciała noworodków można stwierdzić, że:

 • dziecko o masie 8 funtów, czyli poniżej 4 kg może otrzymać maksymalnie ok. 18.2 mcg aluminium. Po takiej dawce u większości dzieci tj. 84%, nie powinno być objawów uszkodzenia nerek czy mózgu.
 • • dziecko o masie 15 funtów może otrzymać maksymalnie 34.1 mcg aluminium
 • • dziecko o masie 30 funtów może otrzymać co najwyżej 68.1 mcg aluminium,
 • • dziecko o masie 50 funtów może otrzymać co najwyżej 113.o mcg aluminium,
 • • dziecko o masie 150 funtów może otrzymać co najwyżej 240.5 mcg aluminium,
 • • dziecko o masie 300 funtów [grubas dorosły] może otrzymać 794.5 mcg aluminium.

Proszę porównać to zestawienie z zawartością aluminium w stosowanych w Polsce szczepionkach. Masę dziecka specjalnie podaję w funtach, aby znowu nieuki z Izb Lekarskich, czyli aparatczycy, nie przypisywali mi tych danych.

Hepatitis B podawany w pierwszej dobie życia zawiera 250 mcg aluminium, czyli niemowlak otrzymuje dawkę odpowiednią dla 150 funtowego osobnika, czyli osoby ważącej ok. 75 kg.

Może p. minister Radziwiłł, dopuszczający takie szczepionki do obrotu, poda przykłady noworodków z taką masą urodzeniową ze swojej lekarskiej praktyki?

Na jakiej więc podstawie truje się dzieci podawaniem tej szczepionki? Dlaczego coś, co nazywa się Towarzystwem Pediatrycznym, nie tylko wykonuje bezmyślnie procedury i podaje tą truciznę niemowlakom, ale nawet nie protestuje?

Szczepionka DTaP, w zależności od producenta, zawiera od 170 do 625 mcg aluminium. Małogłowie, jakie wystąpiło w BRAZYLII przed dwoma laty, stwierdzono właśnie u kobiet, którym w okresie ciąży podano tą szczepionkę. Wiadomo, płód ma wagę od kilku gramów do kilkuset, a nie kilogramy. Wg ulotki producenta nie wolno jej było podawać dzieciom poniżej 4 roku życia. W celu zatarcia śladów wymyślono historię z wirusem Zika.

Szczepionka przeciwko pneumokokom, zawiera 125 mcg aluminium.

Szczepionka Hepatitis A zawiera 250 mcg aluminium.

Szczepionka HPV zawiera 225 mcg aluminium.

Szczepionka o nazwie Pentacel tzw. kombinowana zawiera 330 mcg aluminium. Może dlatego w Polsce jest taka nagonka na rodziców, aby podawali dziecku szczepionki, np. 5 w jednym.

Szczepionka Pediatrix, także kombinowana, Hepatitis B plus polio, zawiera aż 850 mcg aluminium.

Sama szczepionka tzw. Hepatitis B zawiera, aż o 1400% więcej aluminium, aniżeli dozwolone jest przez FDA.

A teraz, dodaj Szanowny Czytelniku, te dawki aluminium, jakie niemowlak dostaje tylko w jednym roku i sam zobaczysz, jakim olbrzymem musiałby być. Czyżby poziom podstawowej wiedzy lekarzy w szpitalu w Białogardzie był tak niski, że o tym nie wiedzą?

Czy też może należałoby sprawdzić powiązania tych ludzi z koncernami szczepionkarskimi. Ile razy, np. w ostatnich kilku latach, przedstawiciele koncernów mieli kontakt z władzami tego szpitala? Jakie są kontakty pracowników NFZ z koncernami?

Nie jest to takie gołosłowne, ponieważ uchwalona niedawno spec ustawa, uszczupla budżet NFZ o kolejne 100 milionów na szczepionki, a więc właśnie wrzuca je do kieszeni koncernów z City of London Corporations.

Proszę zauważyć, w okresie tylko jednego roku, minister Radziwiłł przelał, aż 260 milionów złotych do prywatnych kieszeni wielkich koncernów na szczepionki, a potem naiwnie tłumaczy, dlaczego są kolejki do specjalistów.

Sprawa Rodziny z Białogardu jest także ewidentnym dowodem, jak upada edukacja, czyli oświata w Polsce. Takie są skutki tresury Robotów Biologicznych na zreformowanych po 1989 roku studiach medycznych. Nie wiedza, ale procedury, które uwalniają od myślenia.

Jeżeli Minister Zdrowia dopuścił do stosowania preparat o nazwie witamina K, a do dnia dzisiejszego oficjalna ulotka firmowa nie została przetłumaczona, to jest to sprawa prokuratorska. Wszystkie preparaty znajdujące się na rynku polskim muszą MIEĆ INSTRUKCJĘ PO POLSKU. No chyba, że już nie jesteśmy POLSKĄ, a ten przykład ma tylko to potwierdzić.

Poza tym, chciałbym przypomnieć, że do lat 80. nikt nie podawał witaminy K po urodzeniu niemowlakom. I nic się nie działo złego. Brak natomiast polskiego piśmiennictwa jaki jest stan dzieci, po powiedzmy 5, czy 10 latach, które otrzymały iniekcje witaminy K. Brak także jakichkolwiek wyników badań dzieci, które otrzymały w pierwszym roku życia te szczepionki, z podaną wyżej zawartością aluminium.

Brak wyników badań, jak jest ich iloraz inteligencji, wyniki w nauce itd. A obecnie dziecko otrzymuje już 13 szczepionek, kiedy to jedno pokolenie wstecz otrzymywało tylko 3-4.

Ale interes się kręci.

Czy też może należałoby sprawdzić powiązania tych ludzi z koncernami szczepionkarskimi. Ile razy, np. w ostatnich kilku latach, przedstawiciele koncernów mieli kontakt z władzami tego szpitala? Jakie są kontakty pracowników NFZ z koncernami?

Ewidentnym dowodem na to, że nie jesteśmy państwem, tylko obszarem do ściągania podatków na rzecz korporacji zachodnich, będzie stanowisko rządu warszawskiego w tej sprawie.

Konkretnie: czy sędzia i władze szpitala poniosą konsekwencje swojego postępowania?

Ciekawe będzie także zachowanie się Izby Lekarskiej, która podobno ma stać na straży etyki lekarzy. Przysięga Hipokratesa mówi bowiem wyraźnie:

„Nigdy nie podam trucizny…”

W świetle zawartości aluminium w szczepionkach jest to ewidentnie łamane!.

W tym przypadku występujący w TV medycy wyraźnie kłamali.

Tak wiec, po sprawie kujawskiej, jest to druga próba zastraszenia ludności polskiej przez koncerny.

Nie dziwmy się więc, że nasi ojcowie nazywali te polskojęzyczne media „GADZINÓWKAMI”

Pamiętaj, życie jest łatwe z zamkniętymi oczyma, zatkanymi uszami i otwartymi kieszeniami.

Tylko, czy to można nazwać jeszcze życiem? jj

Human &Expermental Toxicology 24 kwietnia 2012 t.31 nr10

www.emea.europa.eu/influenza

www.emea.eu/influenza/vaccines

www.initiativecitoyenne.be/article-vaccins

JAMA Internal Medicine online 09 luty 2015

www.slate.com/articles/health and science/science/2015/02/

www.theguardian.com/society/2006/may/03 dr Richard Smith

www.rynekzdrowia.pl/…/bezpieczenstwo=szczepień-jest-bardzo-… monitorowane,146528,14

www.medexpress.pl/start/dlaczego -polacy-nie-chca-szczepi 07 listopada 2014 10.01

www.naturalnews.com/047618 flu vaccinne

http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Of…

http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Of…

https://www.youtube.com/watch?v=A3LUD53q_Pg

dr Jerzy Jaśkowski

Gda, 20.09.2017 r.

11 thoughts on “Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego media kłamią – sprawa białogardzkiego dziecka

 1. Patrze na daty publikacji DrJ.J widzę ze sprawa toczy sie od dawna i nic do tej pory nie zostało zrobione ? to jest niepokojąca sytuacja- przecież chodzi o przyszłość narodu o zdrowy naród a nie ludzi niepełnosprawnych -nie myślących-rozumiem ze wszystko na raz naprawić się nie da w naszym kraju ale sa sprawy pilne i najpilniejsze sprawy które maja wpływ na zdrowie społeczeństwa bo tutaj nadrobić sie niestety już nie da straconych lat i zn .szczonego bezpowrotnie zdrowia – Maria staruszka-wiem ktoś powie ty się juz nie wtrącaj weź różaniec
  do reki – odpowiadam z różańcem w ręce pisze te słowa za czas przeżyty

 2. Najwyższy czas totalnie zablokować ten morderczy proceder,za którym kryje się dramat rodziców i bezduszność władzy szukającej jedynie KASY a nie dobra przyszłych pokoleń! Nikt o nas nie dba,jesteśmy tylko ofiarami INTERESU ZYSKU,tj.Mamony!!!

 3. Nie ma przysięgi hipokratesa od lat zamieniono ją na przyrzeczenie lekarskie które bardzo odbiega od ochrony życia.

 4. Nie wierzę, że lekarz może takie brednie pisać !!! Jestem truta , moje dzieci są trute, tysiące ludzi trutych… SKLEPY PEŁNE SYFU , KUPOWANEGO CODZIENNIE , NIE DAJĄCE NIC OPRÓCZ CHWILOWEJ PRZYJEMNOŚCI JEDZENIA , PUSTYCH KALORII , SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, AROMATÓW I KONSERWANTÓW !!! Ale przeszkadzają szczepienia !!! Dzięki którym nie pamiętamy co to ospa, odra , gruźlica itd !!! To tak jakby po 2 latach zdrowego odżywiania zrezygnować z niego, bo jest się szczupły i zdrowym. Efekt ??? Jo-jo!!!

  1. Widzi Pani, że wszędzie wokół jest pełno ,,syfu”, a zakłada, że akurat w szczepionkach tego ,,syfu” nie ma? A niby dlaczego miałoby go nie być, skoro jest wszędzie: w jedzeniu, w wodzie, w lekarstwach (choćby dodatki pomagające uformować tabletki), w powietrzu, w zabawkach (bisfenole) – a tylko szczepionki są czyste? Proszę wybaczyć, ale to się w żaden sposób nie składa w całość. Ale dziękuję za przeczytanie tekstu i podzielenie się swoją opinią 🙂

  2. Zdradzę Tobie sekret ukrywany przez koncerny medyczne.
   Cały ponad 100 letni postęp w medycynie, to mydło w domach. Jak dokopiesz się do statystyk zachorowalności na przestrzeni lat, to zobaczysz, że podczas stanu wojennego, wzrosła zachorowalność na zapomniane prawie “choroby” Jak znów był dostęp do mydła, to wszystko wróciło do normy!!
   Wiedza pozwala zachować spokój, jej brak to sianie paniki i łykanie papki ze ściekomediów 😉
   Do książek i odwapnij sobie szyszynkę, a nikt Ciebie nie zrobi w balona.

  3. Polecam zapoznać się z resztą artykułów Dr Jaskowskiego z których Pani/Pan się dowie skąd się wzięła Odra i inne epidemie….
   Życzę szybkiego przebudzenia.

 5. Pragnę zauważyć jak to mówił parę lat temu Ojciec Franciszek. III wojna się już rozpoczęła. I to że nie ma wybuchów nie świądczy o tym że nie trwa. W poprzednich wojnach było wiadomo o co się walczy obecnie nie wiadomo. Obecnie w ludności polskiej jest o wiele więcej strat niż w poprzednich wojnach, i 500 plus w niczym tu nie pomoże bo to igła w stogu siana w morzu potrzeb a i odwrócenie uwagi od dawania średnio 5 tys. w zależności od miasta miesięcznie na 1 dziecko w Domu Dziecka na utrzymanie biurokracji zaś na leczenie prywatne takich dzieci w takich domach już nie ma, dzieci znów same wszystko robią tam same. Bałagan zaczyna się od góry i jak nie zrobimy z tym porządku wiecznie będziemy na końcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *