Dr Jerzy Jaśkowski: Szczepionki i demencja

Dr Jerzy Jaśkowski: Szczepionki i demencja

Dr Jerzy Jaśkowski od lat szerzy wiedzę nie tylko medyczną. Najnowszy wpis doktora mówi o tym, jak szczepionki i zawarte w nich składniki wpływają na demencję. Wpis służy popularyzacji wiedzy dr Jaśkowskiego.

 

Z cyklu: „P-257, państwo istnieje formalnie”

„Historię piszą zwycięzcy” – dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii.

Jak do tej pory, nikt nie zdobył fortuny na publikacji prawdy.

Kłamstwa są bardziej dochodowe. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o przekupywaniu świadka, aby mówił prawdę?

Fałszerzy historii należy karać tak samo, jak fałszerzy pieniądza.

Cervantes.

Tak się składa, że nasza wiedza o minionych czasach pochodzi z okresu, zwanego rozbiorami. Jakoś dziwnie szybko wmówiono społeczeństwu, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, że w XIX wieku, czy nawet pierwszej połowie XX wieku, jacyś polscy naukowcy pisali coś w interesie Polskiego Narodu.

Nawet stworzono hasełko „ku pokrzepieniu serc”, co jest oczywistą bzdurą, ponieważ w okresie od 1864 roku do prawie 1918 roku obowiązywał w zaborze moskiewskim stan wojenny i zapis cenzury. Żadna publikacja, nawet komedia p. Fredry, nie mogły być drukowane bez pieczęci cenzury. Za mówienie po polsku w szkołach, lub urzędach, relegowano i zsyłano.

Proszę sobie przypomnieć okres stanu wojennego 1981. Jedynym autorem masowo wydawanym był Jerzy Urban. Czyżby on także pisał ku pokrzepieniu serc? Jeżeli nawet, to czyich? Chyba nikt nie ma złudzeń?

Dziecko po urodzeniu, wg kalendarza szczepień obowiązkowego w Polsce, dostaje 73.5 pg/kg masy ciała, to jest 1470% POWYŻEJ granice bezpieczeństwa

Dlatego wszelkie dyrdymały, jakimi raczą nas poloniści o Henryku Sienkiewiczu i roli jego Trylogii, są zwykłymi konfabulacjami. Nie mógł ktoś, kto pisał na zamówienie i za pieniądze Kronnenberga, przyjaciela Cara, być jednocześnie jego przeciwnikiem. Sienkiewicz w swoich księgach zamazał całkowicie napad Moskwicina na Polskę. Przypomnę: 200-tysięczna armia Moskiewska najechała na Litwę w 1654 roku. Bandy Złotorenki tak wymordowały ludność Litwy, że Wilno nawet po stu latach nie osiągnęło liczebności sprzed najazdu Moskwicina. A ten królik na tronie polskim, Jan Kazimierz, z rodu Wazów, lennników Habsburgów, czyli Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, nawet pospolitego ruszenia nie zwołał na pomoc Litwie. A po najeździe szwedzkim [przeprowadzonym za 200 000 talarów otrzymanych z City of London] uciekł na Śląsk na ziemie Habsburgów. To niepowoływanie Pospolitego Ruszenia i zezwolenie na 10-letnią grabież przez Moskwę ziem Polskich, w powiązaniu z rebelią Chmielnickiego i najazdem szwedzkim, jednoznacznie wskazuje, że był zamieszany w przygotowania do rozbioru Polski. Prawdopodobieństwo przypadkowości takich zdarzeń jest niemożliwe. Przygotowanie armii liczącej 200 000 zajmuje sporo czasu. Przygotowanie rebelii, przetransportowanie ludzi, 3-letnia zwłoka, to wszystko z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, jest dowodem zorganizowanej akcji przez City of London. Poza tym, jedynym beneficjentem takiego planu, w przypadku zrealizowania, było City.

Jeszcze gorszy był fakt wymazania dywersji tego agenta City of London, zwanego w Polsce Bohdanem Chmielnickim. Przecież sam Lord Protektor Cromwell, nazywał go Generalissimusem. Krzywonos, wg relacji historycznej, nosił nazwisko płk Cameron i był Szkotem. To on z 18 000 ludzi tworzył kadrę rebelii na Dzikich Polach. Nawet w Historii Powszechnej, jedynej wydanej w Polsce po 1945 roku, wyraźnie podają, że Car Moskiewski nie mógł wesprzeć rebeliantów wojskiem, ponieważ już walczyło na Litwie. Za to wspomagał ich prochami, bronią i pieniądzem. Historia ta była tłumaczeniem Historii Moskiewskiej Akademii Nauk, a więc jest jak najbardziej wiarygodnym źródłem historii. Przecież żaden historyk nie opisywałby negatywnie swojego kraju. Po prostu nie wydaliby mu takiej publikacji.

Do roku 2001, rtęć była powszechnie stosowna w szczepionkach, obecnie nadal występuje np. w szczepionce przeciwko grypie. W szczepionce przeciwko grypie znajduje się około 400 mcg glinu

A obecnie pisze się brednie o Chmielnickim, jako twórcy państwa Ukraińskiego. Facet wyrżnął 100 000 chazarów, czyli Żydów oraz 100 000 chłopstwa, czyli Czerni, a „naukowcy” wiedeńscy w okresie rozbiorów zrobili z niego bohatera. I jak możemy to potwierdzić, robią z niego ojca założyciela Samoistnej Ukrainy.

O tym wszystkim nie uczą w polskojęzycznych podręcznikach szkolnych. Proste pytanie: Dlaczego starają się wymazać ten okres z historii naszego Kraju? Sam musisz się domyśleć, Dobry Człeku.

Jeszcze gorsze jest zamazywanie historii katolicyzmu przez protestanckich historyków. Najprostszym tego przykładem jest fałszowanie historii Świętej Inkwizycji. Sekta Protestancka [warto zapoznać się z filmem G. Brauna pt. „Luter”], mająca olbrzymie możliwości wydawnicze w XIX i XX wieku, opisuje działalność Św. Inkwizycji, jako mafii mordującej niewinnych ludzi.

Prawda jest diametralnie różna. W okresie działania Św. Inkwizycji, tj. koło 1000 lat zginęło 28 000 ludzi, czyli rocznie na całym świecie ginęło 28 osób, łącznie, czyli w całej Europie i Ameryce Południowej. To znaczy, biorąc pod uwagę liczbę państw w jednym kraju, sąd inkwizycji miał miejsce w danym kraju raz na 30 – 50 lat.

Amerykę Północną kolonizowali protestanci. Jak wiemy, po 500 latach rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej żyją resztkami w rezerwatach. Tak ich nawracali protestanci. A ci źli i okrutni Katolicy stworzyli 26 państw w Ameryce Południowej, z licznymi bibliotekami i muzeami. Rdzenna ludność mieszka swobodnie. O żadnych rezerwatach nie słyszałem.

Demencja młodych ludzi do 40. roku życia osiągnęła poziom epidemii. Okazało się, że średni wskaźnik zachorowań na demencję obniżył się o 10 lat.

W samej natomiast Anglii, za jednego protestanta, czyli króla Henryka VIII, wymordowano 72 000 Katolików. Jego córeczka dołożyła do tego jeszcze ponad 10 000. W czasie tej rewolty Lutra, prowadzonej za pieniądze i siłami Hohenzollernów, zwanej Wojną Chłopską, wymordowano 100 000 ludzi. I nic się nie dzieje, nikt nie potępia protestantów za takie rzezie. A przecież to co najmniej 200 000 ludzi w okresie 50 lat!

Św. Inkwizycja stworzyła podstawy współczesnego prawodawstwa. Procedury sądów Św. Inkwizycji były 100 razy bardziej przyjazne dla sądzonych, aniżeli obecne. A mówi się, że dzisiaj sądownictwo jest „humanitarne”

Podaję przykłady. Za czasów działania Św. Inkwizycji powstała Ława Przysięgłych. W Polsce do dnia dzisiejszego brak Ławy Przysięgłych. U nas jednoosobowo sędzia na telefon [np. w Gdańku] tworzy wyroki. Tak przecież było od 1944 roku. A skąd się wzięło pojęcie MORDY SĄDOWE? Przecież nie tworzyli go krasnale, tylko etatowi prawnicy.

Za czasów Św. Inkwizycji oskarżony mógł bez podania powodu zażądać zmiany ławnika, ponieważ, żartując, nie podobała mu się jego buzia. To samo mógł zrobić z sędzią. W Polsce ławnik niewiele ma do powiedzenia. Jest to dobra fucha dla swoich. A sędziego zmienić praktycznie nie można, pomimo jawnych przekrętów. Trzeba by udowodnić bliskie pokrewieństwo, a to, przy utajnianiu danych osobowych, jest niemożliwe. Podobno w przyszłości ma się to zmienić i mamy przejść na system amerykański. Jest to zrozumiałe, skoro jesteśmy, jak podaje prasa amerykańska, 52 stanem.

O tym, że prawo tworzy BAR, nawet prawnicy w Polsce nie wszyscy wiedzą. A przecież BAR to instytucja City of London. Tak więc ta demencja jest nam narzucana systematycznie od 300 lat. Jest ona bardzo skutecznie prowadzona i utrwalana w kolejnych reformach systemu oświaty, zgodnie z wytycznymi Raportu Klubu Rzymskiego, tej ustawki CIA z 1970 roku.

Przypomnę. Wg raportu Klubu Rzymskiego, Polska ma być 15-milionowym zapleczem siły roboczej dla starej Unii. „Polskim” przedstawicielem w tym klubie był mjr UB, Kołakowski, robiący potem za filozofa na uniwersytetach. Jest ten cel realizowany skutecznie, zarówno przez rozpączkowanie tzw. wyższych szkół, jak i poprzez obniżanie poziomu nauczania i tworzenie „specjalistów” od marketingu, politologii, socjologii i innych logii, a nadających się do pracy na zmywaku na Zachodzie.

To wszystko potęguje praca, jaka ukazała się w SURGICAL NEUROLOGY INTERNATIOANL, a została wykonana przez pracowników Uniwersytetu w Bournemouth w Anglii. Demencja młodych ludzi do 40. roku życia osiągnęła poziom epidemii. Naukowcy porównali choroby neurologiczne u ludzi w 21 krajach zachodnich, pomiędzy rokiem 1989, a 2010. Okazało się, że średni wskaźnik zachorowań na demencję obniżył się o 10 lat. Ponadto, liczba zgonów z powodu chorób neurologicznych wzrosła prawie dwukrotnie, w okresie pomiędzy 55. rokiem życia, a 75. rokiem życia.

Najgorsze wyniki zanotowano w USA, pomimo faktu wydawania przez ten kraj kwoty 250 miliardów dolarów na Służbę Zdrowia, tj. najwięcej na świecie. W USA liczba zgonów mężczyzn w wieku powyżej 74 lat, w omawianym okresie, uległa potrojeniu i wzrosła prawie pięciokrotnie, również u kobiet w tym samym wieku. Zaskakujące jest to, że w wieku powyżej 74. roku życia więcej kobiet umiera z powodu chorób mózgu, aniżeli w powodu raka. To zjawisko zaobserwowano po raz pierwszy na świecie. Zjawiska tego nie można tłumaczyć poprawą działań Służby Zdrowia, czy skutecznością leczenia innych chorób. Jak twierdzą PT Autorzy, problemem jest nie to, że ludzie żyją dłużej, ale to, że więcej umiera z powodu chorób mózgu.

Autorzy twierdzą, że główną przyczyną mogą być szczepionki, a właściwie środki w nich zawarte, tj. rtęć i aluminium. Do roku 2001, rtęć była powszechnie stosowna w szczepionkach, obecnie nadal występuje np. w szczepionce przeciwko grypie. Stąd ta duża demencja, odnotowana w Kanadzie w domach starców, w których szczepiono pensjonariuszy.

[Nie] Dziwi więc działanie i nagonka polskojęzycznych mass mediów, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, na akcje szczepień przeciwko grypie.

W USA DOPUSZCZALNY LIMIT ALUMINIUM NA SZCZEPIONKĘ JEST NASTĘPUJĄCY:

• 1 miesiąc “0” zero aluminium,

• 2 miesiąc 245 pg/kg – tj. 4900% więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa.

• 4 miesiąc 171,1 pg/kg – tj,3422 % więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa,

• 6 miesiąc 161,2 pg/kg – tj. 3224 % więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa.

Granice bezpieczeństwa wg FDA dla aluminium z pozajelitowego źródła, np. szczepionek, wynoszą poniżej 5 pg/kg masy ciała na dobę.

Dziecko po urodzeniu, wg kalendarza szczepień obowiązkowego w Polsce, dostaje 73.5 pg/kg masy ciała, to jest 1470% POWYŻEJ granice bezpieczeństwa

Badania podawane przez FDA stwierdzają, że ilość aluminium wprowadzona do organizmu dziecka w pierwszym roku życia, wynosi 4,225 miligramów, wg zalecanego schematu szczepień. Dla przypomnienia, dzienna dawka tej toksyny nie może przekraczać 5pg/kg masy ciała. W jednej szczepionce przeciwko WZW, podawanej po urodzeniu w pierwszej dobie życia dziecka, jest 0.25 mg aluminium!!! Sic!!!

Trzeba pamiętać, że okres połowicznego wydalania aluminium wynosi około 100 dni. Czyli odstęp czasu pomiędzy jedną, a drugą szczepionką powinien wynosić minimum 12 tygodni. Nie ma żadnych prac naukowych, które udowadniałyby, że takie komasowanie szczepień, czyli podawanie kilku szczepionek jednocześnie, lub w krótkim przedziale czasowym, jest bezpieczne.

Dlaczego pediatrzy tego nie przestrzegają?

Można to jeszcze inaczej przedstawić: dawka rtęci w przeliczeniu na czas eliminacji czyli wydalania wstrzykniętego w szczepionce aluminium, wynosi tyle, że dany osobnik musiałby żyć 3500 lat.

W szczepionce przeciwko grypie jest ok. 400 mcg glinu.

Przeliczając to z “polskiego na nasze” to znaczy, że lekarz pediatra uważa, że dziecko po narodzeniu waży 1.5 tony, lub jak ktoś woli, 1500 kg!!! I proszę zauważyć, żadnego PT Profesora specjalisty z pediatrii to wcale nie widzi. Przez ostatnie pół wieku żaden spośród nich nie zaprotestował przeciwko takiej bezmyślności!

Można to jeszcze inaczej przedstawić: dawka rtęci w przeliczeniu na czas eliminacji czyli wydalania wstrzykniętego w szczepionce aluminium, wynosi tyle, że dany osobnik musiałby żyć 3500 lat. I znowu, ten upadek oświaty i nauki o którym pisałem spowodował, że żaden konsultant krajowy, taki np. prof. T.Jackiewicz, Szenburg, minister Radziwiłł, czy Posobkiewicz z GIS, nie widzi w tym problemu, chociaż roczniki statystyczne podają, że średnio żyjemy tylko 75-80 lat.

 • Szczepionka przeciwko pneumokokom, zawiera 125 mcg aluminium.
 • Szczepionka Hepatitis A zawiera 250 mcg aluminium.
 • Szczepionka HPV zawiera 225 mcg aluminium.
 • Szczepionka o nazwie Pentacel tzw. kombinowana zawiera 330 mcg aluminium. Może dlatego w Polsce jest taka nagonka na rodziców, aby podawali dziecku szczepionki np. 5 w jednym.

Biorąc pod uwagę średnią masę ciała noworodków można stwierdzić, że:

 • dziecko o masie 8 funtów, czyli poniżej 4 kg, może otrzymać maksymalnie ok. 18.2 mcg aluminium. Po takiej dawce u większości dzieci tj. 84%, nie powinno być objawów uszkodzenia nerek czy mózgu.

 • dziecko o masie 15 funtów może otrzymać maksymalnie 34.1 mcg aluminium

 • dziecko o masie 30 funtów może otrzymać co najwyżej 68.1 mcg aluminium,

 • dziecko o masie 50 funtów może otrzymać co najwyżej 113.o mcg aluminium,

 • dziecko o masie 150 funtów może otrzymać co najwyżej 240.5 mcg aluminium,

 • dziecko o masie 300 funtów [grubas dorosły] może otrzymać 794.5 mcg aluminium.

Chronicznie chore dzieci XXI wieku.

Na podstawie danych USA:

 • Masowe toksyczne szczepienia są odpowiedzialne za to, że współczesne amerykańskie dzieci i młodzież są najbardziej biologicznie i neurologicznie uszkodzonym pokoleniem w historii ludzkości. W wielu innych krajach jest podobnie.
 • Są pierwszym pokoleniem o inteligencji niższej, niż u ich rodziców.
 • Ponad 25% amerykańskich dzieci cierpi na jakąś chorobę mózgu.
 • Ponad 60% dzieci ma chorobę chroniczną, a 54% – chorobę poszczepienną.
 • Co 8 sek. autyzm jest diagnozowany u jakiegoś dziecka w USA.
 • WHO prognozuje, że współczesne dzieci będą żyć średnio o 10-15 lat krócej niż ich rodzice.

I to się nazywa wspaniałym postępem medycyny XXI wieku !

I teraz rozumiesz już celowość przymusu szczepień? Masz po prostu szybciej zapominać, najlepiej od razu 6 stóp pod ziemią.

Dr Jerzy Jaśkowski

Gda. 27.XI.2017r.

WHO prognozuje, że współczesne dzieci będą żyć średnio o 10-15 lat krócej niż ich rodzice.

Przypisy:

1. Wegman ME. Śmiertelność niemowląt w 20 wieku, dramatyczne, ale nierówny postęp . J Nutr2001; 131 : 401s-408S [ PubMed ]

2. Beck MA. Rola żywienia w chorobie wirusowej . J Nutri Biochem 1996; 7 : 683-690

3. Scrimshaw NS, Sangiovanni JP. Synergizm żywienia, infekcji, a odporność: przegląd . Am J Clin Nutr 1997; 66 : 464S-477S [ PubMed ]

4. Anderson GF, Hussay PS, Frogner BK Waters HR. Wydatki na ochronę zdrowia w Stanach Zjednoczonych i reszty świata uprzemysłowionego . Sprawa zdrowia 2005; 24 : 903-914[ PubMed ]

5. MacDorman MF, Mathews TJ. Najnowsze trendy w umieralności niemowląt w Stanach Zjednoczonych. Krótki NCHS danych (CDC), nr 9 Hyattsville, MD, USA. Narodowe Centrum Statystyk Zdrowotnych, 2008. [ PubMed ]

6. Kent MM. Przedwczesne porody pomogą wyjaśnić wyższą śmiertelność niemowląt . Population Reference Bureau . Www.prb.org/articles/2009/prematurebirth.aspx~~dobj (dostępnego grudnia 2009 roku).

7. Xu Jiaquan, Kochaneck KD, Tejada-Vera B. Zgony: wstępne dane za rok 2007 . Natl Vital Rep Stat 2009; 58 : 6

8. CIA Porównanie Kraj: śmiertelność niemowląt (2009) . The World Factbook . Www.cia.gov(dostęp 13 kwietnia 2010).

9. WHO / UNICEF Szczepienia Podsumowanie: Informacje statystyczne zawierające dane do 2008 (2010 Edition). Www.childinfo.org

10. up-to-date europejskie harmonogramy szczepień można znaleźć tutaj : www.euvac.net (dostęp 13 kwietnia 2010).

11. WHO Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób, 9. edycji . Genewa, Szwajcaria: Światowa Organizacja Zdrowia, 1979.

12. WHO Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób, 10. edycji . Genewa, Szwajcaria: Światowa Organizacja Zdrowia, 1992.

13. CDC Tabela 31. Liczba zgonów niemowląt i umieralności niemowląt dla 130 wybranych przyczyn, według rasy: Stany Zjednoczone, 2006 . Natl Vital Stat Rep 2009; 57 : 110-112

14. Iannelli V. Szczepienie timeline . Zapewnić dzieciom zdrowy . keepkidshealthy.com (dostęp: 21 kwiecień 2010)

15. Bergman AB. “Odkrycie” z zespołem nagłej śmierci niemowląt . Nowy Jork, NY, USA: Praeger Publishers, 1986.

16. . MacDorman MF, Rosenberg HM Trendy w umieralności niemowląt przez przyczynę śmierci i innych cech, 1960-88 (życiowe i zdrowotne statystyka) , Tom 20 Hyattsville, MD, USA: Narodowe Centrum Statystyk Zdrowotnych, US Government Printing, 1993. [ PubMed ]

17. Narodowe Centrum Statystyk Zdrowotnych Vital Statistics Stanów Zjednoczonych 1988, tom II, śmiertelność, część A Waszyngtonie, DC, USA. Public Health Service, 1991.

18. Malloy MH, MacDorman M. Zmiany w klasyfikacji nagłych niespodziewanych zgonów niemowląt: United States, 1992-2001 . Pediatrics 2005; 115 : 1247/53 [ PubMed ]

1. . Mitchell E Krous HF Donald T, Byard RW Zmiana trendów w diagnostyce nagłej śmierci niemowląt . Am J Pathol Forensic Med 2000; 21 : 311-314 [ PubMed ]

2. Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323

3. www.vacitruth.com/2014/09/07/

4. www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

5. ekowatch.com.

6. WordMercuryProject.org.

7. GreenMedInfo.com

8. www.naturalnews.com 050994 Alzheimers vaccines mercuryz dnia06 sierpnia 2015.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *