Dr Jerzy Jaśkowski: Nie chcesz okaleczyć dziecka? Pytaj!

Gdy ,,lekarze” usilnie namawiają, a ty nie chcesz szczepić dziecka… zadawaj pytania. Dr Jaśkowski podaje skróconą wersją alfabetu szczepień, z uzupełnieniami medycznymi, podaną przez p. prof. Majewską

Z cyklu: „ P-310, państwo istnieje formalnie”.

Pamiętaj: lekarza od handlarza łatwo odróżnić.
Lekarz informuje za i przeciw danej metodzie.
Handlarz tylko chwali towar.

Obyś żył w ciekawych czasach – przekleństwo starożytnych .

Koncerny, mające problemy ze sprzedażą szczepionki MMR, zaczęły stosować system medycyny wprowadzanej sądownie. Już nieważne są dowody naukowe, ważne są decyzje sądowe.

Wprowadzanie medycyny poprzez sądy i procedury, jest znacznie tańsze i mniej czasochłonne. Przykładowo, zmiana ustawy w kierunku przychylnym dla danego koncernu, to tylko parę milionów i parę miesięcy działania.

Konkretnie:
nowelizacja Ustawy o Chorobach Zakaźnych, to wyprowadzenie z kasy przymusowych ubezpieczeń za czasów p. Radziwiłła, około 270 milionów złotych, a koszt nowelizacji, to wg. informacji TVP, tylko 3 miliony dolarów.

Poproś o kopię dokumentu, który wskazuje, czy prawodawstwo unijne wymusza podanie takiej ilości szczepionek, w tak młodym wieku. Nie zadawalaj się odpowiedzią, tylko poproś o kopie odpowiednich Dyrektyw Unijnych.

W celu ułatwienia tresowania ludności za pomocą mass mediów, wprowadzono etaty i pojęcie trolli, czyli inaczej dywersantów i ogłupiaczy. W internecie można znaleźć ujawniane fakty indoktrynacji zatrudnionych osobników i schematy szkoleń takich ludzików.

Bardzo łatwo rozpoznać wpis trolla, czyli ogłupiacza, od wpisu internauty.

Troll używa niestosowanej w języku polskim formy „wy”, czy „ty”. W Polsce, nadal obowiązującą formą zwracania się do rozmówcy jest forma – Pan lub – Pani. Trolle przywiezione z zagranicy, stosują bezpośrednie tłumaczenie angielskiego – YOU.

Troll stara się stosować prostą socjotechnikę tj. odwrócenia uwagi od tematu artykułu czy wykładu, zwracając uwagę na brak przecinka, kropki w zdaniu lub na podobne błahostki, nie mające nic wspólnego z treścią artykułu, czy WYGŁSZANEGO TEMATU.

Ogłupiacze starają się wyrwać fragment zdania i na niego skierować uwagę czytelników, czy słuchaczy.

Ogłupiacze zazwyczaj stawiają pytanie: skąd autor tego artykułu to wie ? Ja szukałem i nic nie znalazłem. Na tym polega różnica pomiędzy autorem, który wie gdzie szukać, a ogłupiaczem, który ma zminimalizować temat.

Trolle zazwyczaj odnoszą się „ad personam”, czyli do osoby wykładowcy, a nie „ad meritum”, czyli do treści artykułu. W stosunku do mojej osoby założono już ok. 6 witryn. Proszę zauważyć, ile to kosztuje i komu rzekome „bajania” starego dochtora tak przeszkadzają?

Praktycznie, wszystkie wpisy trolli znajdują się na polskojęzycznych witrynach niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku. Witryny te są polskojęzyczne, czyli potwierdzają to, co stwierdzono już dawno – żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych sprzedawczyków. Dawniej nazywano taką prasę gadzinówkami, obecnie trolle uważają, że to zaszczyt pracować w gadzinówce.

Cele działania trolli zawsze są takie same: zapewnić zysk pracodawcy i wykonać jego polecenia, np. zwiększyć sprzedaż szczepionek. Dlatego trzeba podawać znane sobie nazwiska ogłupiaczy, aby sąsiedzi i bliższa oraz dalsza rodzina wiedziała, z kim naprawdę ma do czynienia. Dlatego przewidując to, wprowadzono ustawę o ochronie danych osobowych!

Typowym sposobem odwracania uwagi przez trolle jest zarzut braku podawania piśmiennctwa w danym artykule, ale sami ogłupiacze kwestionując dany akapit, nigdy nie podają żadnych dowodów na nieprawdziwość omawianego tekstu.

Można podać zasadę: czym bardziej celny jest dany artykuł czy wykład -wywiad, tym więcej ogłupiaczy angażuje się w sprawę siania dezinformacji, czyli tym więcej wpisów odwracających uwagę.

Trolle najczęściej posługują się ksywą lub popularnymi nazwiskami w rodzaju – Kowalski, czy Nowak.

Troll stara się stosować prostą socjotechnikę tj. odwrócenia uwagi od tematu artykułu czy wykładu, zwracając uwagę na brak przecinka, kropki w zdaniu.
Ogłupiacze starają się wyrwać fragment zdania i na niego skierować uwagę czytelników, czy słuchaczy.
Ogłupiacze zazwyczaj stawiają pytanie: skąd autor tego artykułu to wie ? Ja szukałem i nic nie znalazłem. Na tym polega różnica pomiędzy autorem, który wie gdzie szukać, a ogłupiaczem, który ma zminimalizować temat.

Starsi i mądrzejsi tworzą PLANY na 20 -50 lat do przodu. Podam konkretne przykłady: zaraz po 1989 roku i masowej wyprzedaży polskiego przemysłu, na pierwszy ogień p.Lewandowski wyprowadził cementownie. Ukazywała się masa artykułów na temat, że trzeba budować drogi asfaltowe. Po 25 latach, nagle okazuje się, że drogi betonowe są lepsze i trwalsze. Pan Lewandowski został nagrodzony stanowiskiem europosła.

W 2007 roku p. Tusk, na podstawie znalezienia w zimie, dwóch łabędzi pod Toruniem, ogłosił ptasią grypę i wydał polecenie mordowania kur na fermach. Jajka kosztowały wówczas ok. 10 groszy, czyli za dolara można było kupić ok. 20 – 30 jaj. Po 10 latach cena jajka podskoczyła do jednego złotego, czyli za dolara można kupić tylko 3-4 jajka.

Innymi słowy, zrobiono doskonały interes na okradaniu społeczeństwa, zamieszkałego jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem. Siła nabywcza wynagrodzenia w Polsce spadła o ok. 400 %. Pan Tusk awansował na przewodniczącego Unii, zwanej nie wiadomo dlaczego, europejską.

Od dwóch lat mamy rzekomą epidemię afrykańskiego pomoru świń. Pisałem o tym kilkakrotnie. Zastosowano ten sam sposób działania, czyli mordowania świń w hodowlach, pomimo, że mięso z takiej świni, po przerobieniu jest jadalne. Wirus APŚ nie atakuje ludzi. W tym samym czasie, po drugiej stronie Odry, buduje się wielkie tuczarnie, gdzie pracują polskie parobki. Innymi słowy, rząd warszawski przygotowuje rynek zbytu dla wieprzy zza Odry. Obecnie kg. mięsa kosztuje ok. 10 złotych, czyli 2.5 dolara. Zobaczymy za kilka lat, ile będą musieli płacić mieszkańcy tego kraju, za to samo.

Już zaczynają głośno krzyczeć o konieczności wprowadzenia euro w Polsce. Przeciętne wynagrodzenie w Niemczech to ok. 4 000 euro, czyli ok. 20 000 złotych, w Polsce to ok. 5000 złotych [wynagrodzenie brutto, statystyczne gusowskie, nie mediana], czyli 4 razy mniejsze. Oczywistym jest, że nastąpi równanie cen w górę.

Sam musisz pomyśleć Dobry Człeku, co ciebie czeka.

Zapytaj, jak długo musisz stosować kwarantannę po szczepieniu, ponieważ po szczepionce MMR na przykład, dziecko, przez około 5-8 tygodni wydziela wirusa z kałem, a więc jeżeli wakcynolog twierdzi inaczej, to poproś o odpowiednie prace naukowe. Podobnie jest z innymi szczepionkami, siejącymi po szczepieniu dookoła wirusem

W związku z częstymi pytaniami PT Internautów co należy robić w takiej sytuacji, podaję tematy ułatwiające dyskusję z handlarzami szczepionek.

Poradnik praktyczny.

Ustawa o Chorobach Zakaźnych z 2008 roku, tekst jednolity Dziennik Ustaw Dz.U. 2013 poz. 947 http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20082341570 wyraźnie podaje, że lekarz musi pod groźbą kary więzienia do lat 3, wyjaśnić wszystkie za i przeciw stosowaniu danej szczepionki. W tej sytuacji nie możesz się zadowalać, Szanowny Rodzicu, gołosłownymi bajdurzeniami w rodzaju wypowiedzi p. prof. A. Radzikowskiego, że szczepionki są najlepiej przebadanymi preparatami medycznymi.

• Musisz poprosić o ulotki danych szczepionek, a przede wszystkim o podanie składu danej szczepionki, ale nie jakościowego, tylko ilościowego. To znaczy, ile mikrogramów aluminium, czy innej neurotoksyny, znajduje się w danej szczepionce.

Jeżeli lekarz nie będzie posiadał odpowiednich materiałów, to spokojnie umów się z nim i daj mu czas, aby mógł przygotować sobie te materiały. Jest bowiem zrozumiałe, że może mieć w danej chwili trudności, z powodu na przykład braku tonera w kserokopiarce, czy też z powodu braku papieru. Poza tym, może Ośrodek Zdrowia zażądać opłaty za ksero, której wysokość jak wiemy, w zależności od punktu, wynosi średnio 20 groszy za stronę.

Głównie chodzi o te szczepionki podawane najmłodszym dzieciom, do 3 roku życia. Są to: szczepionki przeciw gruźlicy, WZW B – chorobie wenerycznej, DiPerTe – proszę pamiętać, że tężec nie jest chorobą zakaźną i praktycznie obecnie niespotykaną u dzieci; polio – trzeba wiedzieć, że od 25 lat nie było w Polsce zakażenia wirusem polio, a na świecie od 5 lat.

Obecne epidemie polio są poszczepionkowe, jak na przykład w Indiach, gdzie po szczepieniu zachorowało ponad 47 500 dzieci [Inne publikacje podają wielkość uszkodzonych dzieci na 61 700]. Szczepienia przerwano po zastrzeleniu 8 szczepionkarzy przez zrozpaczonych rodziców;

MMR – szczepionka, która jak to ustalili biegli lekarze z Włoch, powoduje autyzm.

• Następnie musisz poprosić o publikacje, które wskazują, że podanie takiej ilości szczepionek jednemu dziecku, w krótkim okresie czasu jest nieszkodliwe. Czyli, że na przykład,bogate kraje europejskie takie jak Niemcy, Anglia, Szwajcaria itd, także stosują takie szczepienie pod przymusem.

Jak wiesz, od paru lat płacimy do Unii Europejskiej 70 miliardów rocznie, a Unia oddaje nam tylko jakieś 40 miliardów. Ale za to prawodawstwo unijne jest u nas obowiązujące. Podaje to jednoznacznie Konstytucja z 1997 roku: Prawo Unijne jest przed prawem krajowym. Poproś więc o kopię dokumentu, który wskazuje, czy prawodawstwo unijne wymusza podanie takiej ilości szczepionek, w tak młodym wieku. Nie zadawalaj się odpowiedzią, tylko poproś o kopie odpowiednich Dyrektyw Unijnych.

• Zapytaj o czas, przez który szczepionka będzie chroniła Twoje dziecko. Jest to bardzo ważne, ponieważ może się zdarzyć, że po latach , wyjeżdżając na wakacje do innego kraju, w którym akurat występuje dana choroba, trzeba będzie dziecko zaszczepić ponownie.

• Zapytaj, jak długo musisz stosować kwarantannę po szczepieniu, ponieważ po szczepionce MMR na przykład, dziecko, przez około 5-8 tygodni wydziela wirusa z kałem, a więc jeżeli wakcynolog twierdzi inaczej, to poproś o odpowiednie prace naukowe. Podobnie jest z innymi szczepionkami, siejącymi po szczepieniu dookoła wirusem.

• Poproś o prace wskazujące, że można bezpiecznie szczepić dziecko co kilka dni lub podać kilka szczepionek w jednym dniu, ponieważ podręczniki podają, że minimalny odstęp czasu pomiędzy wstrzyknięciami wynosi 6 tygodni, a bezpieczniejszy 12 tygodni. Nie zadowalaj się odpowiedzią, tylko poproś o konkretne materiały, że dzieci szczepione taką ilością preparatów po 10, czy 15 latach nie chorują.

• Poproś o informacje, w jaki sposób ocenia się poziom odporności u danego, Twojego dziecka, i na jakiej podstawie lekarz po badaniu fizykalnym stwierdza, że dziecko już nie posiada przeciwciał. Dane podręcznikowe podają, że ponad 50 % dzieci może przechodzić daną chorobę bezobjawowo i posiadać przeciwciała.

• Jeżeli lekarz nie zleca przed szczepieniem badań laboratoryjnych, w rodzaju badania jakości konkretnych przeciwciał, czy poziomu żelaza oraz fibrynogenu, a także 25 OHD, to zadaj konkretne pytanie: dlaczego? Badania te są wskaźnikiem funkcji wątroby i przy niskich parametrach dyskwalifikują w danym dniu szczepienie.

• Jeżeli 75% przeciwciał znajduje się w przewodzie pokarmowym, a we krwi tylko 5%, to na jakiej podstawie zakłada się, że podanie szczepionki z pominięciem naturalnych dróg inwazji bakterii, czy wirusa do organizmu, wytworzy w przewodzie pokarmowym, czy skórze, przeciwciała.

Poproś o prace wskazujące, że można bezpiecznie szczepić dziecko co kilka dni lub podać kilka szczepionek w jednym dniu, ponieważ podręczniki podają, że minimalny odstęp czasu pomiędzy wstrzyknięciami wynosi 6 tygodni, a bezpieczniejszy 12 tygodni. Nie zadowalaj się odpowiedzią, tylko poproś o konkretne materiały, że dzieci szczepione taką ilością preparatów po 10, czy 15 latach nie chorują

• Co jest miarą odporności, ponieważ przeciwciała wg . podręczników, są tylko dowodem kontaktu organizmu z bakterią, czy wirusem, a nie miarą odporności na daną chorobę.

• Poproś o prace naukowe weryfikujące bezpieczeństwo podania takiej ilości szczepionek, w okresie jednego roku. Jest to szczególnie istotne w związku z normami toksykologicznymi, na przykład dla aluminium, czy rtęci [wbrew gazetowym twierdzeniom, rtęć znajduje się w szczepionkach].

• Kto konkretnie w Polsce ustala listę przeciwwskazań do szczepień – nazwiska? I kto bierze odpowiedzialność za przymus szczepień takimi, a nie innymi szczepionkami? Powołaj się na przypadek koreańskiej szczepionki, oferowanej jako bezpłatną przez Rząd Warszawski [G.Braun], po której dzieci umierały, gdy były w sprzedaży inne szczepionki, które nie zabijały dzieci.

• W jaki sposób ustala się możliwość wystąpienia alergii, na przykład atopowego zapalenia skóry u konkretnego dziecka? Czy dziecko już leczone z powodu alergii może daną szczepionkę otrzymać? Na jakiej podstawie to wiadomo?

• Czy szczepionka może spowodować chorobę, przeciwko której została opracowana? Dlaczego osoby szczepione choćby na grypę, ciężej chorują? Przy podaniu których szczepionek istnieje największe ryzyko powikłań? Powołaj się na epidemię poszczepienną polio w Indiach, w 2011/12 roku.

• Które szczepionki sprzedawane w Polsce zostały wyprodukowane na ludzkich komórkach?

• Poproś o wyjaśnienie sprzeczności pomiędzy wiedzą podręcznikową, że dziecko dostaje przeciwciała z mlekiem matki, a wstrzykiwaniem tychże przeciwciał w okresie karmienia piersią, bezpośrednio do krwioobiegu.

• Dlaczego nie wykonuje się badań poziomu witaminy D 3 [25OHD], zarówno w okresie ciąży, jak i karmienia piersią. Witamina D-3 jest jednym z istotnych czynników odpornościowych według współczesnej wiedzy.

• Poproś o przedstawienie prac naukowych, że u dziecka ze stwierdzoną już alergią, podawanie szczepionek nie zaostrza procesu zapalnego i jest bezpieczne.

• W których szczepionkach są przeciwciała HCG, powodujące poronienia i/lub inne substancje wpływające na bezpłodność?

• Poproś o przedstawienie prac naukowych wskazujących, że u dziecka, u którego wystąpił odczyn poszczepienny neurologiczny, dalsze podawanie szczepionek jest bezpieczne i nie spowoduje uszkodzenia układu nerwowego.

• Czy PT Doktór podpisze zobowiązanie pokrycia kosztów powikłań po zalecanym szczepieniu i po twierdzeniu, że szczepienie jest bezpieczne? Jest to bardzo ważne dla Rodzica, ponieważ w Polsce system odszkodowań nie istnieje, podobnie jak w innych krajach trzeciego świata. Jest to tym bardziej dziwne, ponieważ to Rząd wymusza szczepienia pod karą.

• Na jakiej podstawie stwierdza się wrodzony niedobór odpornościowy?

• W związku z częstymi powikłaniami w postaci gruźliczaków po szczepieniu TBC, poproś o podanie metod leczenia tych chorób i w jakich szpitalach [koszty dojazdów].

• Poproś o podanie metod leczenia powikłań po uszkodzeniu organizmu przez aluminium – detoksykacja, koszty rehabilitacji.

• W jaki sposób i kto ponosi koszta leczenia powikłań, ewentualnych zwolnień z pracy, urlopów bezpłatnych na opiekę nad chorym dzieckiem, etc.

usisz poprosić o publikacje, które wskazują, że podanie takiej ilości szczepionek jednemu dziecku, w krótkim okresie czasu jest nieszkodliwe. Czyli, że na przykład,bogate kraje europejskie takie jak Niemcy, Anglia, Szwajcaria itd, także stosują takie szczepienie pod przymusem. Foto: Stop NOP

Nie denerwuj się, ponieważ PT Lekarze także czytają te artykuły, będą mieli więc czas na przygotowanie się do dyskusji. Poza tym, ustawa obowiązuje już od prawie 11 lat, więc firmy szczepionkarskie przygotowały i przeprowadzają już odpowiednie pranie mózgów personelowi medycznemu, szczególnie pielęgniarskiemu. Nawet dla samorządowców robią specjalne konferencje. Nie zadowalaj się kopiami prac z Medycyny Praktycznej, czy podobnych biuletynów reklamowych przemysłu farmakologicznego. Nie przedstawiają one żadnych prac polskich, a więc nie można na ich podstawie wyciągać wniosków, ponieważ, chociażby sposób odżywiania w USA, czy Korei, jest inny. Wie o tym każdy student medycyny z dobrej uczelni.

Nie zadawaj za dużo pytań w czasie jednej wizyty, ponieważ się pogubisz w otrzymanych odpowiedziach. Podziel sobie pytania na grupy, po 4-6 pytań zadawanych jednorazowo i po przyjściu do domu spokojnie zapoznaj się z otrzymanym materiałem. Jeżeli nie dostaniesz żadnych materiałów, odnotuj ten fakt w książeczce zdrowia dziecka. Wystarczy wpis z datą u : nie otrzymałam/em, od lekarza wyjaśnień na temat szczepionki XXX. Musisz przyjąć do wiadomości, że obecny Rząd jest zdecydowanie proamerykański, a niestety, w Ameryce szerzy się obecnie przymus szczepień we wszystkich prawie stanach. Oczywistym jest, że będzie ten przymus wprowadzany w Polsce. Musisz się więc przygotować.

W celu przypomnienia, podaję zawartość aluminium w wybranych szczepionkach. Norma dla dziecka to 2mcg na kilogram masy ciała, czyli nie więcej, aniżeli 10 mcg.

• DtaP (błonicy, tężcowi i krztuścowi): 170-625 mikrogramów, w zależności od producenta.

• Zapalenie wątroby typu A: 250 mcg

• Wirusowe zapalenie wątroby typu B: 250 mcg

• Hib (na zapalenie opon mózgowych; Marka PedVaxHib tylko): 225 mcg HPV: 225 mcg Pediarix (połączenie DTaP-zapalenie wątroby typu B, polio): 850 mcg Pentacel (DTaP-Hib-polio kombinacja): 330 mcg

• Pneumokoki: 125 mcg (podkreślenie dodane)

Pamiętaj, w krajach zachodnich „szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi. Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”. A Ty Czytelniku, do jakiej grupy należysz?

Powyższy wykaz pytań jest zmodyfikowaną i skróconą wersją alfabetu szczepień, z uzupełnieniami medycznymi, podaną przez p. prof. Majewską.

Dr Jerzy Jaśkowski

Gdańsk, 09.Xi 2018r. Dzień poświęcenia pierwszej na świecie katedry w IV wieku. Budowę rozpoczęto w 315 r. przez cesarza Konstantyna, a konserwował ją papież Sylwester w 324 roku. Poświęcona została św . Janowi Ewangieliście i Janowi Chrzcicielowi.

kontakt : jerzy.jaskowski@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *