Dr Jerzy Jaśkowski: Wzrost zachorowań na raka szyjki macicy po szczepieniach

Dr Jaśkowski o tym, czy szczepionka może zmniejszyć zachorowalność na raka szyki macicy. Jak podaje doktor, koordynator badań nad tą szczepionką, p. dr Harrper, przyznała się w 2009 roku, że nigdy nie testowano sprawy zapobiegania rakowi przez szczepionkę…

Z cyklu: „ P-289, państwo istnieje formalnie”

Motto:
Pamiętaj: Zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną.
Publiczne są domy, zwane burdelami.
jj

Pamiętaj: „Ustawy w medycynie potrzebne są tylko banksterom finansującym przemysł”

„Każde nagłe zainteresowanie urzędników jakąś chorobą, jest uwarunkowane naciskiem firm produkujących leki vide ustawy sejmowe”.
jj

Rządzenie ludźmi jest najbardziej dochodowym interesem na świecie!

Już dawno temu ludzie myślący przewidzieli, że strach jest czymś, co najlepiej pozwala trzymać społeczności w karbach i zmuszać ich do pracy na rzecz suwerena. Dlatego, co jakiś czas wymyśla się nowych wrogów. Dysponując mass mediami, szczególnie telewizją, możemy w dowolny sposób kształtować, czyli tresować, ludność w określonych regionach.

Najstarszym przykładem takiego działania jest słuchowisko o lądowaniu obcych sprzed prawie 100 lat. Świetnie nagrane słuchowisko, doprowadziło do masowej paniki i opuszczania miasta przez ludzi, ze strachu przed „marsjanami”. Ten eksperyment został przeprowadzony oczywiście celowo i później rozwinięty w programie MK ultra i „Drozd”, przez CIA.

Najpierw cesarstwo pruskie, uznano jako potencjalnego ludobójcę co doprowadziło do I Wojny Światowej, a potem do drugiej. W prasie anglosaskiej dopiero od 1916 roku zaczęły się pojawiać karykatury Prusaków, jako dzieciobójców, czyli dwa lata po rozpoczęciu działań wojennych.
Następnie wymyślono „Zimną Wojnę”, jako pretekst do okradania ludności za pomocą nakładanych podatków na obronę przed kapitalistami i odwrotnie. Szeroko nagłaśniana „Zimna Wojna” nie przeszkodziła bankierom z City of London Corporations przeprowadzać przez cały czas, np. dwa razy do roku, na Cejlonie, konferencji uzgadniających ceny ropy, gazu, złota lub diamentów, na całym świecie.
http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-zimna-wojna…/
http://www.prisonplanet.pl/…/zimna_wojna_co_to_takiego_1,p1…
https://www.facebook.com/JJaskow/posts/367237520275547

Ta „Zimna Wojna” nie przeszkodziła bankierom z City of London Corporations okradać np. Polskę, narzucając kurs wymiany dolara do złotego jako 1:100, przy tej samej cenie np. produktów żywnościowych w różnych krajach. Innymi słowy, polski górnik musiał fedrować tonę węgla dla Amerykanów, w cenie 3-4 butelek piwa. W tym samym czasie Polak musiał kupować tonę węgla za ok. 300 złotych, czyli w cenie 100 butelek piwa. Sztuczna wymiana 1 :100 pozwalała wmawiać ludowi pracującemu wsi i miast, jak twierdził ówczesny namiestnik Polski, niejaki Gomułka, agent sowiecki od co najmniej 1932 roku, że przecież sprzedajemy co prawda za 12 dolarów, ale razy 100, to znaczy, że sprzedajemy za 1200 złotych, czyli 4 razy drożej, aniżeli w Polsce i to nam się opłaca. Przypominam, to okradanie Polski przez co najmniej 50 lat, było w okresie „Zimnej Wojny” za zgodą Moskwy, ponieważ to jej pachołki rządziły wówczas w Kraju pomiędzy Odrą , a Bugiem.

Jest to także bezpośredni dowód, że Moskwa realizowała plany City.

Już dawno temu ludzie myślący przewidzieli, że strach jest czymś, co najlepiej pozwala trzymać społeczności w karbach i zmuszać ich do pracy na rzecz suwerena. Dlatego, co jakiś czas wymyśla się nowych wrogów. Dysponując mass mediami, szczególnie telewizją, możemy w dowolny sposób kształtować, czyli tresować, ludność w określonych regionach.

Proszę popatrzeć tylko na Polskę po 1944 roku, czyli po zainstalowaniu się u nas „komunistów”.
Żaden naczelnik, czy jak kto woli, prezydent Polski, nie był człowiekiem z kraju, a wszyscy byli przywiezieni.

 • Tow. Tomasz Iwanicki, Bierut, płk.NKWD, był namiestnikiem do 1953 roku.
 • Tow. Wiesław Gomułka, agent Kominternu od 1932 roku [IPN].
 • Tow. Edward Gierek , agent Kominternu od przed wojny, 1970 – 1980.
 • Gen W. Jaruzelski,alias Wolski, alias ,…..Słuckin , 1980-1990.
 • T. Mazowiecki, pseudonim Dickman Isak, 1989 – 1991.
 • „mgr” Kwaśniewski – Stolcman.
 • Jerzy Buzek, alias Karol – Informacja Wojskowa.
 • dalej już pamiętamy.

http://dakowski.pl/index.php…
http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-jak-sie-two…/
http://frech.org.pl/…/106-falszywi-bohaterowie-a-masoneria-…
http://wsercupolska.org/…/in…/komentarz-polityczny/7500-7500

Tak więc tym biednym krajem przez cały okres po wojnie, czyli przez 3 ostatnie pokolenia, rządy sprawowali nasłani namiestnicy, wypełniający polecenia.

W ten prosty sposób City drenowało nie tylko Polskę.

W czasie „Zimnej Wojny”, Amerykanie walczyli z Chińczykami w Wietnamie, a jednocześnie już od 1968 roku prowadzli rozmowy [Carter] i przenosili swój przemysł do Chin, z powodu globalnego skażenia wód w Ameryce. Koszt oczyszczenia byłby niesamowicie wysoki, a to pozbawiłoby konkurencyjności przemysł USA, czyli zmniejszyłoby zyski koncernów zrzeszonych w City.
Potem wymyślili walkę z terrorystami po 2001 roku, których sami przygotowali i szkolili. Poczynając od Czerwonych Brygad, poprzez Gladio, czy Al-Kaidę.
W tym samym czasie okresowo wprowadzali wyimaginowaną walkę z epidemiami np. Ebola, czy Zika.
Prawdopodobnie coś nie wypaliło tak jak trzeba, ponieważ cały czas mamy przed oczyma inwazję obcych lub zderzenie z kometą.

Jak powiedział już w 1955 roku gen. Douglas Mac Artur :
„Narody będą musiały się zjednoczyć, bo następna wojna będzie międzyplanetarną wojną. Narody Ziemi muszą pewnego dnia zrobić wspólny front przeciwko atakom ludzi z innych planet”.

Ten program jeden i drugi tj. walka z obcymi i epidemiami, jest wytrwale realizowany od co najmniej 40 – 50 lat.

Jest to tzw. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA – NPŚ. Stąd wprowadzanie przymusu szczepień preparatami zawierającymi środki poronne, w rodzaju przeciwciał anty HCG oraz substancje powodujące deformacje narządów rodnych i menopauzę u 16 letnich dziewczynek w rodzaju Polisorbat 80, co udowodniły badania izraelskie.

Przykłady, proszę bardzo.

W okresie tylko ok. 40 lat, CIA kontrolowało ponad 1800 filmów fabularnych, tylko w samym Hollwood.
Tematami tych filmów były właśnie sprawy wielkich epidemii, przylotu obcych, czy bohaterskie walki marines na wszystkich kontynentach świata. To jest po prostu „oswajanie” mniej wartościowego społeczeństwa na dole i przygotowywania go, do mających nastąpić wydarzeń.

Proszę zauważyć, jak w formie fabularnej, służby specjalne USA rozpychają się po całym świecie; tutaj jakiś zamach stanu pod pretekstem obrony praw człowieka, tutaj jakaś walka typu Rambo lub dzielnych wojaków z Marines o uwolnienie swoich.

A chodziło po prostu o to w Wietnamie, że USA NIE ZREALIZOWAŁO podpisanego porozumienia pokojowego z 1974 roku i nie wypłaciło Wietnamowi 5 miliardów dolarów odszkodowania za zniszczenia wojenne. Za to, koncerny amerykańskie egzekwowały wydobycie ropy na szelfie wietnamskim, który otrzymały w myśl porozumienia pokojowego na 99 lat. Ale mniej wartościowy ludek na całym świecie widział to oczyma Rambo.

Amerykański astronauta Edgar Mitchell z Apollo 6 powiedział jednoznacznie:
„Najbogatsze rodziny na tej planecie, stworzyły pasożytniczy i absolutnie nieludzki system wyzysku i podboju ludności”.

Nawet holenderski bankier, Ronald Bernard, ścisły współpracownik Global Financial Elite, stwierdził wprost:
„Nędza świata jest modelem biznesowym”.

System ten opiera się na lichwie i angażuje się w umyślne , sprowokowane i manipulowane wojny, dający kredyty, z dużym zainteresowaniem obu walczących stron, zapewniający, że zarówno zwycięzca, jak i zwyciężony, znajdą się pod żelazną kontrolą, poprzez niewolę długu. Ta żelazna strategia, jest uzupełniana poprzez kupowanie i korumpowanie ważnych osób i partii w danym kraju, poprzez werbowanie w młodym wieku , poprzez kontrolę umysłu i poprzez terror”.

W tym celu wymyślono powszechny, państwowy system edukacji, oparty na grabieniu ludności podatkami pod szczytnymi hasłami edukacji i zdrowia. W Polsce, jak to już podawałem, system ten wprowadził agent City of London Corporations, p. DuPoint w roku 1773, pod nazwą Komisji Edukacji Narodowej. Prowadziły go ówczesne trolle, w rodzaju biskupa massalskiego, czy h.kołłątaja [ zgodnie z zasadą, nazwiska zdrajców piszemy z małej litery]. Ten ostatni skarżył się w listach do brata, że zaledwie połowa rodzin wysyła dzieci do ich szkół.
DuPoint wcześniej realizował, przez ok. 10 lat, taki sam projekt edukacyjny we Francji, co zaowocowało rewolucją i gilotyną, a po wyjeżdzie z Polski, w Ameryce współpracował ściśle z członkiem BAR, gen. Washingtonem.
DuPoint pisał w listach do Washingtona: Pięciogodzinnna edukacja przez 6 dni w tygodniu spowoduje, że żadna szkółka niedzielna, ani rodzina, nie zmieni sposobu myślenia tak wytresowanego człowieka”.

http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-…/
http://dakowski.pl/index.php…
https://warszawskagazeta.pl/…/5237-city-of-london-corporati…

Jak widzimy po faktach, były to słowa szczerej prawdy. Dlatego mamy tylu użytecznych idiotów, jak mawiał Goldman, zwany w Polsce Leninem.

Przypomnę, że w 2012 roku w Seulu, uzgodniono na szczeblu ONZ globalny system edukacji, prowadzony w systemie komputerowym na całym świecie. W Polsce np. w Warszawie, są już szkoły, które realizują takowy system tworzenia Robotów Biologicznych. W Gdańsku, program ten realizowało liceum w Gdyni.

Ostatecznym celem tego stanu wiecznej wojny, jest stworzenie globalnego państwa niewolniczego, o znacznie zmniejszonej globalnej populacji, z jego bogactwami skoncentrowanymi na stałe w rękach kilku rodzin. Nie będzie czegoś takiego, jak swoboda przemieszczania się i wolność myśli w tym globalnym państwie niewolniczym. Klasa średnia, która przez ostatnie 2000 lat była motorem przemian i odkryć, ma zostać zlikwidowana.

Jest to tzw. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA – NPŚ.

Stąd wprowadzanie przymusu szczepień preparatami zawierającymi środki poronne, w rodzaju przeciwciał anty HCG oraz substancje powodujące deformacje narządów rodnych i menopauzę u 16 letnich dziewczynek w rodzaju Polisorbat 80, co udowodniły badania izraelskie.

Podobne znaczenie mają loty nieoznakowanych samolotów rozsypujących nad naszymi głowami rozmaitego rodzaju trucizny. Przypomnę, samoloty te kreślą smugi w kształcie litery „X” od 2003 roku, a intensywnie od 2009roku. Jak wiemy z licznych publicznych wypowiedzi przedstawicieli rządu warszawskiego „ ONI NIC NIE WIEDZĄ” . Żadna z organizacji rządowych, a więc utrzymywanych przez podatnika, nie prowadzi badań zanieczyszczenia środowiska przez te substancje.
https://www.dailymotion.com/video/x1yunei
https://www.youtube.com/watch?v=7LqkjDTqCkY
http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-geoinzynier…/
http://www.prisonplanet.pl/…/geoinzynieria_cicha_wojna,p202…

Dzięki fundacjom zwolnionym od podatku, powstające państwo, globalnie przejęło kontrolę nad systemem oświaty i edukacji, jednocześnie system odciąga społeczeństwo od religii, czyli od stałych wartości moralnych i etycznych.
Przez ostatnie 100 lat, te rody wzniosły struktury tzw. międzynarodowe, umożliwiające im całkowitą kontrolę nad ludnością. Te struktury to: ONZ, MFW, BIS, Bank Światowy, NATO, wcześniej Układ Warszawski, SEATO itd.

Czynnik strachu jest kluczową częścią ich strategii porządkowania ludności.

W tym celu nastąpiła monopolizacja informacji, poczynając od agencji WOLF w 1838 roku. Obecnie na świecie jest jedna agencja informacyjna, a pozostałe są w taki lub inny sposób jej podporządkowane.

Proszę zauważyć, że tak ważne informacje, jak handel dziećmi, kobietami do burdeli, dziećmi na narządy do przeszczepów, nigdy nie były poruszane na łamach tego tworu z Wiejskiej, który formalnie ma reprezentować Naród Polski.

Handel narządami jest potężnym interesem.

Już kilka lat wcześniej w 2001 roku, BBC opisała historię zbrodniczego działania szpitala w Liverpool, w zakresie pozyskiwania narządów dziecięcych. W szpitalu tym zamordowano Alfiego Evansa.

Np. w latach 1989 – 1995 przekazywano firmie Avantis – Pasteur, znanemu producentowi szczepionek, gruczoły grasicy do „badań”. W zamian firma finansowała np. oddział kardiologiczny.

Z tych pieniędzy finansowano wynagrodzenie administracji i lekarzy.

Istnieje ogromny pobyt na narządy dziecięce. Największym popytem cieszą się oczy, serca i nerki. Szacuje się, że co najmniej 1 000 000 – słownie jeden milion dzieci, zostało w ten sposób porwanych i zabitych w okresie ostatnich 20 lat.

Jest stały cennik na te narządy.
Przykładowo:
nerka kosztuje do 10 000 dolarów,
oczy kosztują do 10 000 dolarów,
za serce można dostać znacznie więcej, nawet do 50 000 dolarów.
Badania wykazują, że pranie pieniędzy w tym handlu narządami to ok. 10 % światowego PKB lub jak kto woli ok. 5 bilionów dolarów, czyli podobnie jak narkotyki, czy broń.
http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-zamordowano-alfiego…/
http://biotalerz.pl/tag/alfie-evans
https://warszawskagazeta.pl/…/5093-korporacja-lekarska-zamy…

Jak ten program jest realizowany małymi kroczkami, ale w różnych dziedzinach, przedstawię na przykładzie szczepionki Gardasil, Nowogard, stosowanej przeciwko wirusom zapalenia szyjki macicy – HPV. Szczepionka ta, teoretycznie, ma chronić kobiety przed rakiem szyjki macicy.

Szczepionki, jak podają koncerny, nigdy nie były badane pod kątem rakotwórczości czy mutagenności, czy wpływie na płody.
Szczepionka Gardasil, nigdy nie była oceniana pod kątem wpływu na zmniejszenie zachorowania kobiet na raka szyjki macicy. Tak przynajmniej twierdzi dr Harrper, koordynator badań tej szczepionki.

Chcąc zastraszyć ludność, nie tylko zmieniono definicję pojęcia szczepionka, ale nawet oszukano społeczeństwo pod względem teoretycznego działania preparatu.

Definicja szczepionki wg. encyklopedii bowiem brzmi:

Preparat pochodzenia biologicznego, zawierający antygen stymulujący układ odpornościowy.
W skład szczepionki może wchodzić żywy, o osłabionej zjadliwości [atenuowany] lub zabity drobnoustrój, a także fragmenty jego struktury czy metabolity.

PZH podaje natomiast trochę inną definicję

Szczepionka to preparat biologiczny, który w założeniu imituje naturalną infekcję i prowadzi do rozwoju odporności, analogicznej do tej, którą uzyskuje organizm w czasie pierwszego kontaktu z rzeczywistym drobnoustrojem. PZH

Obie definicje podają, że szczepionka to preparat biologiczny, a to jest po prostu nieprawda.

 • W szczepionce znajdują się neurotoksyny takie, jak rtęć czy aluminium.
 • W szczepionce znajdują się związki rakotwórcze takie jak np. formaldehyd.
 • W szczepionce znajdują się środki poronne np. przeciwciała anty – HCG.
 • W szczepionce znajdują się środki powodujące deformację dróg rodnych np. Polisorbat 80.
  Innymi słowy, już sama definicja jest po prostu oszustwem.

Szczepionki, jak podają koncerny, nigdy nie były badane pod kątem rakotwórczości czy mutagenności, czy wpływie na płody.
Szczepionka Gardasil, nigdy nie była oceniana pod kątem wpływu na zmniejszenie zachorowania kobiet na raka szyjki macicy. Tak przynajmniej twierdzi dr Harrper, koordynator badań tej szczepionki.

Tymczasem użyteczne trolle w Polsce, reklamują szczepionkę Gardasil i podobne, jako zabezpieczenie przed rakiem szyjki macicy.
http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-cervical-s…/
http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-rz…/
http://www.prisonplanet.pl/na…/gardasil_czyli_jak,p846804688
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/…/szczepion…/

Ogłupianie społeczeństwa, przy pomocy socjotechniki trwa w całej pełni. Takim przykładem są artykuły w medexpress.pl . Przykładowo, w dniu 18 czerwca 2018, wydrukowano streszczenie artykułu , podobno angielskiego, ale jak zwykle bez podania źródła. Tytuł artykułu brzmiał:
„Ogromny spadek liczby zakażeń wirusem HPV”,
czyli rzekomo tym, który powoduje raka szyjki macicy.

O tym, że takie rozumowanie jest fałszywe, wyjaśnia już od dawna p.prof. Klimek :

Nie dociera to jednak do handlarzy szczepionek. Spadek sprzedaży w krajach cywilizowanych, chcą sobie odbić w krajach trzeciego świata, a za takowy uznają ten twór ,będący państwem pozornym, jak twierdzi minister Spraw Wewnętrznych. O to, że chodzi tylko o okradanie społeczeństwa pod pretekstem zdrowia, świadczą liczby. Poniżej zyski jednej tylko firmy GSK.

– wartość sprzedaży GSK szczepionki meningokoki- zanotowano wzrost o 27% do 1.24 miliarda dolarów,
– szczepionka przeciwko grypie- zanotowano wzrost 12% 677 mil $
– HPV- zanotowano wzrost 57% do 185 mil $
– za 2017 rok ze sprzedaży szczepionek – 7.16 miliarda $

Oczywiście ten wzrost wynikł z okradania dezinformowanej ludności.

Wprowadzenie nowej szczepionki Gardasil 9 w Chinach, spowodowało wzrost majątku głównego dystrybutora tej szczepionki do 4.6 miliarda dolarów w jednym roku. Agencja Bloomberg notuje go na 41 miejscu najbogatszych Chińczyków i na 415 miejscu ,w rankingu najbogatszych ludzi na świecie. Chińscy pacjenci płacą po 203 dolary za dawkę. W Polsce, powinno to przekładać się na nieco ponad 600 złotych, a jak wiadomo, okradało się mieszkańców naszego biednego kraju ,pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem biorąc 1500 złotych za dawkę. Co robi odpowiednia reklama strachu !

Socjotechniczne metody zastosowane w artykule medexpress polegają na tym, że miesza się spadek liczby zakażeń wirusowych z hipotetycznym spadkiem zachorowania na raka.

Akcja prowadzona jest w celu zakrycia wyroku sądu w USA, który jednoznacznie wyrokował, że śmierć Christine Tarsell została spowodowana reakcją autoimunologiczną, po otrzymaniu injekcji szczepionki Gardasil.

Orzeczenie to zostało potwierdzone przez Departament Zdrowa i Opieki Społecznej twierdzeniem, że szczepionka Gardasil powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie lub zgon.

Szczepionka Gardasil jest już odpowiedzialna za śmierć 271 młodych kobiet.
Proces odszkodowawczy trwał 8 lat.

System zgłoszeń, tylko w USA, zanotował 52 520 doniesień o powikłaniach po tej szczepionce, czyli to, co w Polsce nazywa się NOP-em. Powoduje to spadek sprzedaży w USA, więc amerykańscy doradcy w polskim Ministerstwie nie wiadomo dlaczego nazywanym Zdrowia, zwiększają nacisk na sprzedaż w krajach trzeciego świata.

Akcja prowadzona jest w celu zakrycia wyroku sądu w USA, który jednoznacznie wyrokował, że śmierć Christine Tarsell została spowodowana reakcją autoimunologiczną, po otrzymaniu injekcji szczepionki Gardasil.

Proszę zauważyć, zamordowano 271 młodych, zdrowych kobiet pod iluzorycznym pretekstem zapobiegania rakowi szyjki macicy. A polskojęzyczna, prasa niemieckich właścicieli nawet o tym się nie zająknie. Gdyby zastrzelono jedną osobę to grzmoty słyszano by na drugiej półkuli. A tutaj w majestacie prawa zamordowano prawie trzysta kobiet i cisza.

Po pierwsze, brak jakiegokolwiek dowodu, że szczepionka ta naprawdę zapobiega rakowi.
Po drugie, badania prof. Klimka już w 1977 roku udowodniły, że takie zapobieżenie za pomocą szczepionki jest fizycznie niemożliwe.

https://www.youtube.com/watch?v=DoSHywUKI78

Po trzecie, sama koordynator badań nad tą szczepionką, p. dr Harrper, przyznała się w 2009 roku, że nigdy nie testowano sprawy zapobiegania rakowi przez szczepionkę.

Po czwarte, badania szwedzkie opublikowane w 2018 roku, podają właśnie informację o wzroście zachorowań na raka szyjki macicy wśród Szwedek, szczepionych szczepionką Gardasil czy Gardasil 9, czy Cervarix. Centrum Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w Szwecji, odnotowało w swoim rocznym z 2016 roku raporcie, wzrost zachorowań na raka szyjki macicy o 20%. Wzrost ten dotyczył występowania raka u kobiet, w wieku 20 – 40 lat, czyli tych szczepionych. Nie dotyczył kobiet w wieku powyżej 50 roku życia.

Zapomniałem jeszcze dodać, że

 • szczepionka Gardasil w jednej dawce zawiera ok.225 mcg aluminium, plus 50 mcg Polisorbatu 80,
 • szczepionka Gardasil 9 w jednej dawce zawiera 500 mcg aluminium, 50 mcg Polisorbatu 80,
 • szczepionka Cervarix zawiera w jednej dawce wodorotlenek aluminium. Firma nie raczyła podać dawki.

Co to znaczy 500mcg aluminium w jednej dawce szcepionki?

To znaczy, że ta 9-cio, czy 11 – to letnia dziewczynka, której wciskają Gardasil/Cervarix, powinna ważyć ponad 100 kg, aby dawka toksyczna była dopuszczalna wg FDA.

Pierwsze potwierdzone wyniki o skuteczności szczepionek w/w będziemy mogli otrzymać dopiero po 2040 roku. Nikogo z obecnych handlarzy- szczepionkowców, prawdopodobnie nie będzie już na tym świecie. Czyli, znowu nie będzie winnych, tylko będą ofiary!

Może p. Radziwiłł, który dopuścił do wprowadzenia tej szczepionki na polski rynek, widział dzieci o takiej masie, ale w nadmiarze innych obowiązków zapomniał ten fakt opisać, bowiem w piśmiennictwie brak jakichkolwiek danych na ten temat.
Podobnie żadnemu z tzw. działaczy Naczelnej Izby Lekarskiej nigdy nie przyszło do głowy, że swoim milczeniem trują polskie dzieci.

I kolejne pytanie: czy taka zmowa milczenia IZB, w truciu polskich dzieci to już jest zorganizowana grupa przestępcza?
Sam musisz sobie odpowiedzieć na to proste pytanie, Dobry Człeku, dlaczego Izby wolały milczeć, aniżeli protestować?

I teraz masz potwierdzenie Szanowny Czytelniku, że rząd warszawski wypełnia tylko polecenia koncernów City, ponieważ dopuszcza od lat do sprzedaży nieprzetestowany preparat.

Masz także dowód wprost, że Izby Lekarskie służą, zgodnie z piramidą władzy, do wypełniania narzuconych Polsce procedur, dających bezpośredni zysk koncernom City of London Corporations.

Pierwsze potwierdzone wyniki o skuteczności szczepionek w/w będziemy mogli otrzymać dopiero po 2040 roku. Nikogo z obecnych handlarzy- szczepionkowców, prawdopodobnie nie będzie już na tym świecie. Czyli, znowu nie będzie winnych, tylko będą ofiary!

Szwecja zwalczyła już w XX wieku raka szyjki macicy, poprzez częste badania ginekologiczne- cytologię. Szczepienia wcale nie likwidują badań cytologicznych, a wręcz powodują konieczność ich częstszych powtórzeń.

Biznes się kręci. Płacić trzeba będzie więcej.

A Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.
I nie da się ukryć, że te działania mają na celu depopulację ludności, wykonywaną poprzez tzw. struktury państwowe, realizujące program NO.

Raport z Leicster stwierdzał wprost:
„Zatem lekarz, który nadal wymusza szczepienia, jest najbardziej błędny zawodowo i wątpliwy moralnie, ponieważ fałszywie przedstawia niekorzystne fakty i ukrywa konsekwencje”.

Dr Jerzy Jaśkowski

www.activistpost.com/2008/05
www.medexpress.pl z 2018/06/18 20.59
www.fiercepharma.com/vaccines/ z dani 2018/05/31
www.nturalnews.com/2018-05-01
www.ActivistPost.com
Law.Cornell.edu
Gardasil.com
www.naturalnews.com/2018-04-05

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

Gda.12.07.2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *