Dr Jerzy Jaśkowski: Państwo własne a fluor część II. Jakie są skutki?

Dr Jerzy Jaśkowski od lat szerzy wiedzę nie tylko medyczną. Poniżej druga część artykułu doktora o tym, co powoduje fluor i dlaczego mamy w Polsce epidemię niedoczynności tarczycy. Każdy artykuł dr Jaśkowskiego jest perełką i warto, by był czytany przez jak najwięcej osób – ten wpis służy popularyzacji wiedzy szerzonej przez doktora Jaśkowskiego.

Pierwsza część znajduje się TUTAJ

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie” – 63b.

„Każda osoba, która pije sztucznie fluorowaną wodę przez okres roku lub dłużej, nigdy nie będzie tą samą osobą w sensie psychicznym, lub fizycznym.”  – JJ


Fluor znajduje się w herbacie i kawie. Dzienne zapotrzebowanie człowieka dorosłego, to dwie szklanki herbaty, lub jedna prawdziwej mocnej kawy, które całkowicie pokrywają zapotrzebowanie na fluor.

Fluor w postaci kryolitu, czyli fluorku glinu, jest podawany w pestycydach. Rolnicy stosują ten środek do niszczenia pasożytów.

I co robią rządy z tą ilością odpadów pozostających przy produkcji aluminium, lub nawozów sztucznych?

Oczywiście, po wmówieniu społeczeństwu, że to ratuje ich zdrowie, rozdzielają masowo i jeszcze każą sobie za to płacić. Wprowadzono podawanie fluoru do past do zębów. Fluor jest lepszy od bromu, ponieważ nie ma smaku, ani zapachu. Wmówienie społeczeństwu, że to dla jego dobra, powoduje masowy zakup tych past i trucie od urodzenia, czyli pojawienia się pierwszych ząbków. Wprowadzone reklamy ogłupiają ludność do tego stopnia, że każdy sam płaci za swoje trucie.

Fluor jest lepszy od bromu, ponieważ nie ma smaku, ani zapachu. Wmówienie społeczeństwu, że to dla jego dobra, powoduje masowy zakup tych past i trucie od urodzenia, czyli pojawienia się pierwszych ząbków.

Trzeba uczciwie przyznać, że największe zasługi w tym truciu społeczeństwa fluorem mają stomatolodzy, czyli lekarze. W dodatku każdy czuje się rozgrzeszony, ponieważ rząd takie zlecenia wydawał.

Przypomnę, we Wrocławiu, jednym z największych miast w Polsce, stosowano fluoryzację wody już w roku 1967r. Podobne masowe trucie było w KRAKOWIE Z HUTY SKAWINA, W GDAŃSKU Z  ZAKŁADÓW FOSFOROWYCH I JEST DO DNIA DZISIEJSZEGO, w okolicach POLIC,

 I tak firma Colgate, jako jedna z pierwszych, zastosowała fluor w pastach i jeszcze się chwali, jakie to ilości tej trucizny dodaje. Premier Margaret Thatcher w czasie strajku walijskich górników wprowadziła rządowy projekt walki z próchnicą wybiórczo u walijskich dzieci i młodzieży za pomocą masowej fluoryzacji, kosztem ponad 300 000 funtów. O dzieci w Szkocji, czy Anglii, już nie zadbała. A w Kenii reklama past z fluorem jest zakazana. No, ale to jest czarna Afryka, a my żyjemy w Europie! U nas jest wolny handel!!!

 Gdyby nie korupcja, także w Nowej Zelandii sprzedaż past z fluorem byłaby zakazana. W ostatniej chwili rząd spreparował jakieś badania i przedstawił je sądowi.

Jak wiadomo, sądy rzadko mają inne zdanie, aniżeli rządy.

Przypomnę, że poprzednia nazwa firmy Colgate była Kellogg i stanowiła część koncernu IG Farben.

Światowa organizacja Zdrowia – czyli odpowiednik Zdrowia Publicznego, bezpośrednio popierała podawanie fluoru do past do zębów, jako środek zwalczania próchnicy. Od razu widać jaki to rząd światowy.

Od razu masz odpowiedź  Szanowny Czytelniku, co to znaczy zdrowie publiczne.

Z pośród przebadanych 110 zgonów tzw. wąchaczy, pomiędzy 1962 – 69 rokiem, aż 59 zmarło w związku z zatruciem aerozolowym przez fluorowane propelenty.

W naszym klimacie jednym z najlepszych i najtańszych środków detoksykacji jest sauna.

Najczęściej stosowane nazwy pochodnych fluorkowych:

Trójchlorofluorometan, Dichlorodifluoromethan, chlorotriflioromethan, czterofluorek węgla, dichlorofluorometan, chlorodifluoromethan, tetrachlorodifluoromethan, trichlorofluoroetan, dichlorofluorotetraethan, chloropentafluoroethan, difloroetan.

 Czyli można stwierdzić, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że dopuszczenie do obrotu w Polsce pochodnych fluorowych ma tylko i wyłącznie jeden cel: dalsze ogłupianie społeczeństwa.

Nie ma żadnych wątpliwości, że stosowanie past z fluorem służy tylko i wyłącznie temu celowi. Stopień ogłupiania od jakichś 30 lat jest tak duży, że zdecydowana większość społeczeństwa stała się BIOLOGICZNYMI ROBOTAMI  i sama siebie zatruwa, łącznie z dentystami i ich dziećmi.

Toksyczne objaw zatrucia fluorem, w kolejności od najczęściej występujących:

 •  zespół przewlekłego zmęczenia
 • toksyczne uszkodzenie serca, objawiające się np. zaburzeniami rytmu,
 • niedoczynność tarczycy, Obniża funkcji tarczycy
 • obniżenie Ilorazu Inteligencji -IQ,
 • zaburzenia pamięci,
 • trudności w oddychaniu,
 • cukrzyca zarówno u młodocianych jak i u starszych.
 • drgawki i drżenia kończyn,
 • aberracje psychomotoryczne, świadczące o uszkodzeniu mózgu,
 • podrażnienia górnych dróg oddechowych, 
 • wahania ciśnienia tzw. nadciśnienie zmienne.
 • astma,
 • osteoporoza, Złamania kości
 • zmiany genetyczne szczególnie u płodów,
 • mongolizm karmienie piersią niemowlęcia
 • Raka kości (osteosarcoma)
 • Zwiększa wchłanianie ołowiu

 

Fluor uszkadza około 300 enzymów energetycznych.

Znamy przypadki zgonów dzieci na fotelach dentystycznych w czasie fluorowania zębów, tak modnego w niektórych kręgach społeczeństwa.

O tym, że to jest celowo prowadzona akcja pod pretekstem zdrowia publicznego, świadczą następujące fakty:

 • Żadne laboratorium państwowe nie wykonuje badań poziomu fluoru. Jest to proste badanie moczu za pomocą elektrod jonoselektywnych.
 • Żaden rząd od 1945 roku, pomimo posiadanej wiedzy i po 1990 roku nie zmienia dopuszczalnej normy skażenia wody fluorem. Przypomnę, że w Polsce norma skażenia wody fluorem jest o 500 % wyższa, aniżeli wartość powodująca niedoczynność tarczycy.
 • Epidemia niedoczynności tarczycy w Polsce jest faktem. Nałożyły się dwa czynniki, bezmyślne podanie 18 milionów dawek jodu w 1986, po Czarnobylu i skażenie radioaktywnym jodem w tym okresie. Podanie jodu było opóźnione o co najmniej kilka dni. Było bezmyślne także z powodu stosunkowo niskiej dawki skażenia, poniżej 5 remów.  Jod podaje się według badań medycznych, dopiero jak dawka wynosi ponad 25, lub nawet 50 remów.

O konieczności obniżenia normy skażenia wody fluorem spieraliśmy się z Rządem już w 1990 roku. Po ćwierć wieku jesteśmy w punkcie wyjścia. Nawet USA obniżyło normę do 0.75 mg/litr, a w Polsce jest 1.5mg/l. Niedoczynność tarczycy stwierdza się przy poziomie 0.3 mg/l.

Czyli mimo posiadanej wiedzy, rządy specjalnie truły społeczeństwo przez dalsze ćwierć wieku. Tak właśnie działa Zdrowie Publiczne.

Dopóki będzie dozwolona sprzedaż past z fluorem w Polsce, dopóty wiesz, że mieszkasz w kraju policyjnym. Przecież teoretycznie po to wybierasz rząd, aby bronił Twoich interesów, także w zakazie trucia ludności.

 Jak możemy sobie pomóc?

 • Detoksykacja fluoru jest trudna, ponieważ organizm nasz wydala dziennie mniej aniżeli 1 mg, a podczas mycia zębów taką pastą z fluorem można połknąć nawet do 5 mg [badania prof. Ganowiaka i Nabrzyskiego].
 • Przyjmowanie selenu zmniejsza toksyczne działanie fluoru. Selen zawarty jest na przykład w orzechach brazylijskich. Wystarczy około 100 mcg. Nie przesadzać z ilością zjadanych orzechów.
 • Herbaty z tamaryndyny usuwają także fluor z organizmu

 I jak zwykle, najciekawsze na końcu.

W naszym klimacie jednym z najlepszych i najtańszych środków detoksykacji jest sauna. Wystarczy przynajmniej raz na tydzień porządnie się wypocić. Oczywiście pamiętając o konieczności nawadniania się w czasie i po saunie. Ale zwykłą wodą, a nie procentową, jak u sąsiadów.

 Pamiętaj

Jesteś białym niewolnikiem, czy się to Tobie podoba, czy nie. Większość niewolników w Nowym Świecie przez pierwsze dwieście lat, to także byli biali z Anglii i Irlandii.

W średniowieczu centrum handlowym niewolnikami była PRAGA CZESKA, o czym się obecnie wstydliwie zapomina. Stąd to bogactwo w Czechach.

Dopóki będzie dozwolona sprzedaż past z fluorem w Polsce, dopóty wiesz, że mieszkasz w kraju policyjnym. Przecież teoretycznie po to wybierasz rząd, aby bronił Twoich interesów, także w zakazie trucia ludności.

Dopóki brak będzie laboratoriów toksykologicznych badających fluor, ołów, aluminium i inne toksyny w organizmie, dopóty mieszkasz w kraju policyjnym, pozwalającym za zgodą trzymających władzę skracać czas życia ludności.

 Machanie chorągiewkami i maszerowanie po ulicach, w czasie spędów, nie uczyni ciebie wolnym!

Za komuny także maszerowałeś na 1 maja.

W celu dalszego oskubywania Ciebie, stosuje się kolejną fałszywa flagę, jaką jest Ustawa o Zdrowiu Publicznym, czyli wyprowadzaniu pieniędzy z budżetu do prywatnych kieszeni. Tylko dzięki takim ustawom można w majestacie prawa truć ludność. Zauważ, że wystarczyłaby zmiana norm skażenia środowiska i dostosowanie ich do istniejących w innych krajach i już nastąpiłaby poprawa stanu zdrowia. To nic by nie kosztowało. Przecież i tak cały przemysł został zniszczony. Poza tym mamy instytucje w rodzaju Głównego Inspektora Sanitarnego czy Ochrony Środowiska, które powinny o tych sprawach informować. Sam się przekonaj czy kiedykolwiek GIS mówił o czym innym z wyjątkiem sprzedaży szczepionek.

Spodziewaj się kolejnych podwyżek podatku oczywiście tylko i wyłącznie w celu utrzymania Zdrowia Publicznego.

Rozpowszechnianie wszelkimi sposobami jak najbardziej wskazane

Dr Jerzy Jaśkowski
 
Gdańsk, 18 lipca 2015

One thought on “Dr Jerzy Jaśkowski: Państwo własne a fluor część II. Jakie są skutki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *