Dr Jerzy Jaśkowski: Śmiertelne szczepionki

Dr Jerzy Jaśkowski kolejny raz przekonuje nas, że szczepionki nie są żadnym ,,dobrem”, ale fikcją literacką. Co powinniśmy wiedzieć o szczepionkach? Dlaczego zmusza się ludzi do szczepień? Czy chodzi o pieniądze?
Wpis służy popularyzacji wiedzy szerzonej przez dr Jaśkowskiego.

Z cyklu : P-273, państwo istnieje formalnie”

Lata tresury, prowadzonej przez powszechne, państwowe, rzekomo bezpłatne ogłupianie, zwane edukacją publiczną, robią swoje wśród ludności zamieszkującej jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem. Nie wspomnę o takiej kompromitacji, jak uznawanie za bohatera agenta kilku państw, rozpoczynając od City of London Corporations, poprzez Cesarstwo Pruskie, czy Cesarstwo Japońskie, zwanego w Polsce Piłsudskim – Ginetem –Selmanem, i budowanie w każdym mieście, czy miasteczku pomnika tego osobnika, a już co najmniej ulicy, czy szkoły.

Ludność już tak została zahukana, że nie przyjmuje do wiadomości nawet otwartym tekstem wypowiadanych opinii. Przecież nie kto inny, tylko Minister Spraw Wewnętrznych, czyli facet od służb specjalnych powiedział, że Polska jest tylko państwem pozornym. Kiedy premier Morawiecki powiedział publicznie, że Polska jest własnością kogoś z Zachodu, to także większość ludności nie zdołała zrozumieć tego, co się za tym kryje.
Nawet kiedy prasa amerykańska pisze, że Polska jest tylko 52 stanem, z prawami dla ludności żyjącej w rezerwatach, to także nie dociera do świadomości społeczeństwa. Usłużne trolle, pracujące w tych polskojęzycznych publikatorach niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, nadal usiłują się wzajemnie przekrzyczeć, komu to lepiej p. Kopacz stawiała lody [jak to powiedział p. Michalkiewicz], lub coś w podobnym stylu.

Stworzono program rzekomo bezpłatnych, ale przymusowych szczepień.

Nikt z tzw. komentatorów politycznych nawet nie usiłuje podać do wiadomości publicznej informacji, które w żaden sposób nie pasują do obrazu samodzielnego państwa, na przykład o wypływie pieniędzy z obcych banków, nie mówią o złej jakości towarów koncernów zachodnich, czy zatrutej żywności. Nie dziwią się, że jeszcze państwowe rzekomo instytucje, na swoich stronach internetowych nie zamieszczają wyników kontroli jakości przeprowadzanych przez siebie towarów, czy produktów.

Instytucje państwowe odwracają uwagę od istotnych problemów dotyczących Kraju. Już sam fakt publikowania ponad 27 000 stron ustaw i rozporządzeń ministerialnych graniczy z wariatkowem. Przeczytanie takiej ilości stron ze zrozumieniem zajmuje w/g ekspertów ponad 950 dni. Wynika z tego jednoznacznie, że aktorzy sceny politycznej siedzący na Wiejskiej są na tak niskim poziomie intelektualnym, że nie wiedzą do dnia dzisiejszego, że rok ma tylko 365 dni. Im ta wiedza wydaje się być niepotrzebna?

A sprawa jest wyjątkowo prosta.

Ludność mieszkająca w kolonii ma tylko płacić podatki, a nie zajmować się myśleniem. Proszę zauważyć, że zdecydowanej większości młodych ludzi wystarczy czteropak i kolorowy telewizor, no, ewentualnie jeszcze skóra, fura i komóra, lub w odwrotnej kolejności.

Za pieniądze mamy całą masę mięsa armatniego, usiłującego ustanowić pokój w krajach azjatyckich, czy afrykańskich. Nawet w ostatniej scenie filmu pt. ”Służby specjalne”, słyszymy wypowiedź:
„I to wszystko dla paru kilogramów narkotyków?”

Zwolennicy szczepionkowej kastracji chcą szczepić także chłopców

Przecież to mało chwalebne hasełko
”Za waszą i naszą wolność”,
wymyślono dla Robotów Biologicznychnie w Polsce, tylko w City of London. To nie Polscy patrioci, tylko agenci City Tworzyli Legiony, Garibaldiego, czy Francesco Nullo. Tzw. Powstanie Garibaldiego wybuchło dokładnie w tej samej chwili, kiedy flota angielska znajdowała się w pobliżu Sycylii i zbombardowała wyspę. Oczywiście, było to zupełnie przypadkowe i oni tak z dobrej woli marnowali proch i kule angielskich podatników, w celu pomagania „powstańcom”. Dziwnym trafem Garibaldi spędził wcześniej ponad pół roku w City.

Zresztą prawdopodobnie na takim samym szkoleniu był w 1647 roku niejaki Chmielnicki, tuż przed rewoltą w Kresach, czy Napoleon w 1795/6 roku, przed, czy po awansie na głównego policmajstra Paryża.

Podobnie Słynny Hotel Lambert, w którym to rzekoma opozycja Czartoryskiego zamieszkiwała, był przecież własnością jednego z dyrektorów Rothschilda, a czynsze i bieżące sprawy opłacało City. Dlatego między innymi, w Polsce nie drukuje się żadnej historii powszechnej. Ostatnie wydanie po polsku ukazało się w 1909 roku. Obecnie, zgodnie z instrukcją NKWD z 1946 roku, wolno w krajach okupowanych wydawać tylko omówienia i bryki z materiałów historycznych. Jak widzimy, jest to ściśle przestrzegane nawet 30 lat po tej ustawce WSI, zwanej Okrągłym Stołem, a rzekomo uwalniającym nas od okupacji sowieckiej.

To, że szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy szczepionką HPV jest zakrojonym na szeroką skalę eksperymentem medycznym, nie ulega wątpliwości.

Proszę zauważyć, jakie to dziwne.

Rzekomo od 1944 do 1989 roku byliśmy zależni całkowicie od Sowietów, ale po 1989 roku wszystkie długi zaciągnięte przez agentów Kremla musieliśmy spłacić wraz z odsetkami. Tzw. dług agenta Kominternu, czyli organizacji konsorcjum Rothschilda, czyli Edwarda Gierka, spłaciliśmy dopiero w 2010 roku.

Obecnie podobno obowiązuje zasada, że to Sejm ustala budżet, a Rząd tylko go realizuje.
To na jakiej podstawie każdy kolejny rząd warszawski zaciąga pożyczki? Nadal nikt nie wie, w jakim banku te pożyczki zostały zaciągnięte, na jaki procent, na jaki okres, czy był przetarg, czy też nie, a jeżeli nie, to dlaczego, skoro nawet zakup papieru do urzędu wymaga przetargu.

Na co przeznaczano te olbrzymie pożyczki zaciągane przez np. Vicenta R.? Przecież żadnej inwestycji nie rozpoczęto. Wieść gminna głosi, że to są pozorne pożyczki, do Polski idą tylko weksle do podpisu, a z Polski płyną do banków City raty, wraz z odsetkami.

Mało tego, zredukowano wydatki na Służbę Zdrowia z 10.5% w stanie wojennym, do zaledwie 4% obecnie. Podobno w 2025r. ma to być 6% ?
A na co szło przez 28 lat te 6% zabrane Służbie Zdrowia?

 • A co z redukcją Armii i pieniędzmi, które wcześniej otrzymywała?
 • Dlaczego kupiliśmy owe wozy Patria, rzekomo bojowe, które zupełnie nie zdawały egzaminu w warunkach walki?
 • Dlaczego zapłaciliśmy prawie dwa razy drożej za F-16, aniżeli Izrael? Dlaczego musimy płacić za zestawy rakiet Patriot, niezbędne do ochrony baz amerykańskich w Polsce, prawie dwa razy więcej, aniżeli Rumunia?
 • Dlaczego kolejne Rządy Warszawskie, jak je nazywa p. Braun, nigdy nie publikują bilansu otwarcia w chwili objęcia urzędowania
 • No i przechodzimy do sedna sprawy. Kolonia musi płacić podatki. Jak mieliśmy własne państwo, to podatek wynosił ok.10%. Zaborcy, czyli Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego od razu podniosło podatek do 18%.

Wyjaśniam: nie było żadnych 3 zaborców. Austria i Prusy to było Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego, a Katarzyna zasiadająca na tronie Moskiewskim była księżniczką tego Cesarstwa, czyli poddaną. Generałowie Suworow, czy Dybicz, byli Niemcami.

Zły Hitler nałożył na nas podatek 33% , najwyższy w Europie, a dobrzy komuniści po 1944 roku od razu podnieśli go do ponad 50 %. Po 1989 roku, Balcerowicz, czyli Aaron Bucholc, realizując program agenta CIA, niejakiego Sorosa, w sumie podatek podciągnął podobno do 80%.

To jak jeszcze można oskubać poddanych?

Oczywiście, poprzez tworzenie fikcyjnych chorób i epidemię strachu.

 • Jak się nie zaszczepisz, to umrzesz z powodu powikłań.
 • Jak nie będziesz brał statyn, to umrzesz na zawał.
 • Jak nie będziesz brał chemii, to umrzesz na raka.

I pomimo braku prac naukowych potwierdzających którąkolwiek z wymienionych teorii, pozwala to ściągać podatki od ludności. W czasie obrad Okrągłego Stołu stawiano postulat likwidacji Ministerstwa, zwanego u nas Zdrowia. Są kraje, w których taki system okradania ludności nie istnieje, na przykład Szwajcaria. I proszę zauważyć, nie mają tam problemów z kolejkami. Szwajcaria, jako pierwsze państwo, zakazała szkodliwych procedur w rodzaju mammografii.
A w Polsce to Ministerstwo uszczupla systematycznie pieniądze z przymusowo branych podatków na zdrowie, na zakup np.: nikomu, do niczego niepotrzebnych szczepionek. Typowym przykładem jest szczepionka przeciw pneumokokom. Nawet po 1990 roku zmienili nazwę tej bakterii z dwoinki zapalenia płuc, choroby sprzed ery antybiotykowej, na pneumokoka. Przynajmniej brzmi groźniej.

Przecież nie nakładamy na Ciebie Dobry Człeku, dodatkowego podatku. Sam kupujesz sobie leki, chcąc przedłużyć swoje marne życie niewolnika. A że procedury medyczne są obłożone VAT-em, czyli łapówką dla urzędników, to już zupełnie inna bajka.

Proszę zauważyć, Rząd Warszawski płaci 20-miliardowy podatek do City za oddychanie, czyli dwutlenek węgla i nawet nie podaje do jakiego banku idą pieniądze, jaki jest regulamin tego banku, kto zasiada w radzie nadzorczej, itd.

Stworzono więc program rzekomo bezpłatnych, ale przymusowych szczepień. W ten sposób p. Radziwiłł tylko w okresie ok. 2 lat wyprowadził z kasy ubezpieczeń 260 milionów złotych. Ile to by było operacji zaćmy? Sam policz PT Czytelniku, operacja zaćmy kosztuje ok. 2000 złotych w Czechach. Ty biedaku, musisz czekać na taki zabieg kilkadziesiąt miesięcy w kolejce.

Od kilku lat trwa kampania wymuszania szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy, rzekomą szczepionką HPV.

 • To nic, że główny ekspert od tej szczepionki już przed 10 laty podała, że nigdy nie badano skuteczności tej szczepionki na raka.
 • To nic, że najwcześniej będzie można zaobserwować skuteczność tej szczepionki za 30 lat czyli wówczas, kiedy dealerów szczepień już nie będzie na tym świecie, albo obejmie ich przedawnienie w ewentualnych procesach karnych.
 • To nic, że w systemie amerykańskim w okresie tylko 10 lat od wprowadzania tej szczepionki, zanotowano ponad 22 000 powikłań, z tego 2587 określono jako ciężkie.
 • To nic, że badacze izraelscy stwierdzili zanik jajników, czyli bezpłodność u dziewcząt po tej szczepionce.
 • To nic, że w biuletynie medycznym „Springer Clinical Rheumatology”, ukazała się praca dr M.Martineza – Lavin, zakończona wnioskiem: „Działania niepożądane występują częściej po szczepieniu HPV, w porównaniu do innych szczepień”.

Biorąc pod uwagę oficjalne dane, tj., że zgłaszane jest tylko od 1 do 5 % powikłań, możemy przyjąć, że poszkodowanych zostało od 440 000 do 2 200 000 dziewcząt, w tym powikłania ciężkie wystąpiły u co najmniej 110 000 dziewcząt.

Jak wiemy, zwolennicy szczepionkowej kastracji chcą szczepić także chłopców, a więc liczby te odpowiednio wzrosną. Biorąc pod uwagę, że Polska jest ok. 8 razy mniejszym krajem od USA, to ekstrapolując wyniki amerykańskie do warunków polskich, możemy spodziewać się w Kraju co najmniej 50 000 poszkodowanych, być może bezpłodnych dziewcząt, plus 15 000 ciężkich powikłań, wymagających leczenia. Oczywiście, leczenie będzie się odbywało na koszt podatnika.

To, że szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy szczepionką HPV jest zakrojonym na szeroką skalę eksperymentem medycznym, nie ulega wątpliwości.

 • Po pierwsze: brak badań wskazujących na nieszkodliwość tej szczepionki.
 • Po drugie: brak badań na korelację tej szczepionki z innymi, uprzednio podanymi dzieciom.
 • Po trzecie: brak badań na toksyczność tej szczepionki.

Przypomnę, powszechnie stosowana szczepionka przeciwko tężcowi DTPw, zawiera 50 mikrogramów rtęci na dawkę. Szczepionka Euvax B, przymusowo podawana dzieciom w pierwszej dobie życia, zawiera 50 mikrogramów rtęci na dawkę. Podobnie szczepionka przeciwko grypie, tak reklamowana przez największą znachorkę warszawską, mgr prof. Lidię Brydak, pracownicę jeszcze państwowego PZH, zawiera także 50 mikrogramów rtęci.

Biorąc pod uwagę szybkość eliminacji tej najbardziej znanej neurotoksyny, jaka jest rtęć, z organizmu człowieka, to dziecko w pierwszym roku życia powinno ważyć ponad 135 kg, czyli ponad 270 funtów.

Jeżeli dogonimy USA w liczbie szczepionek przypadających na dziecko, to szybko dojdziemy do liczby kilkudziesięciu tysięcy przewlekle chorych.
I o to chodzi.
Będą musieli do końca życia kupować „nasze”, czyli koncernów, preparaty i będą „nam”, czyli City of London Corporations, płacić podatek.

Dlaczego tak się dzieje?

Jednym z najstarszych instrumentów pomocnych w wprowadzaniu przez koncerny swoich planów jest uchwalanie odpowiednich ustaw, poprzez przekupstwo, czyli łapówkarstwo. Ostatnio wyszło na jaw, że przewodniczący większości w senacie, p. Bill First, otrzymał 873 000 dolarów za blokowanie ustaw przeciwko koncernom.

Podam przykład: do 1943 roku choroba zwana AUTYZMEM była nieznana. Obecnie w USA jest już ponad 500 000 dzieci autystycznych. Tak jest w USA, a jak myślisz Dobry Człeku jak jest w innych państwach?

Polska jest krajach 8 razy mniejszym, a więc jeżeli dogonimy USA w liczbie szczepionek przypadających na dziecko, to szybko dojdziemy do liczby kilkudziesięciu tysięcy przewlekle chorych.

I o to chodzi.
Będą musieli do końca życia kupować „nasze”, czyli koncernów, preparaty i będą „nam”, czyli City of London Corporations, płacić podatek.

Dr Jerzy Jaśkowski
03.04.2018r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *