Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego mordujemy własne dzieci ?

Dr Jerzy Jaśkowski: Dlaczego mordujemy własne dzieci ?

Dr Jerzy Jaśkowski w najnowszym artykule pisze o tym, jakie skutki dla nas i dla naszych dzieci może mieć propaganda szczepionkowa i medyczna uprawiana przez państwowe instytucje medyczne i niektórych lekarzy. Wpis służy szerzeniu wiedzy propagowanej przez dr Jaśkowskiego

Z cyklu P-268 państwo istnieje formalnie”

 

Motto: Celare Fraudem fraus est -co się przekłada : ukrywanie oszustwa oszustwem jest! [rzymska maksyma prawna].

Od pewnego czasu polskojęzyczne media, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, straszą ludność zamieszkującą jeszcze tereny pomiędzy Odrą a Bugiem, epidemią zwaną grypa.

Przykładowo termedia.pl z 23.02.2018 podają, że w pierwszych dniach lutego zachorowało w Polsce 243 000 ludzi. Co prawda zaraz wyjaśniają, ze to nie tylko zachorowania ale i podejrzenia zachorowań na grypę. W następnym zdaniu zwiększają za PZH liczbę zachorowań i podejrzeń zachorowań do 270 000 w okresie od 16 do 22 lutego.

W celu podgrzania atmosfery publikują wypowiedź dr Stokowskiej – Wojda z Porozumienia Zielonogórskiego, że chorują głównie pacjenci, którzy się nie zaszczepili przeciwko grypie.

Cóż począć z taką informacją?

Przecież PZH czyli Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego jest placówką opłacaną z pieniędzy podatnika, więc należy założyć, że podaje dane prawdzie.

Niestety po rozebraniu tego komunikatu na tzw. czynniki pierwsze wyłania się zupełnie inny obraz przekazanych informacji.

Po pierwsze, jak to się dzieje, ze Państwowa z nazwy instytucja nie umie prawidłowo podać zachorowań i podejrzeń zachorowań?Takie rozgraniczenie powinien umieć dokonać student trzeciego roku dobrej Akademii Medycznej. Co prawda już nam Akademie wymazano i na to miejsce mamy UNIWERSYTETY ale produkt tych uczelni nadal posługuje się pojęciem LEKARZ.

Jest to wyraźny dowód na obniżanie poziomu edukacji tych uczelni. Co prawda nie należy się temu dziwić specjalnie, ponieważ nie kto inny ale p. premier Morawicki podał do publicznej wiadomości fakt, że Polska jest własnością kogoś z zachodu. Natomiast prasa amerykańska podawała już kilka lat temu, że Polska jest 52 stanem, z prawami dla ludności tubylczej jak wiadomo zamkniętej nadal w rezerwatach.

Już w 1996 roku na konferencji w Berlinie przygodny znajomy z Holandii poinformował mnie, że w Polsce będzie rozwijany tylko pierwszy stopień medycyny czyli odpowiednik felczera. Wszelkie specjalistyczne procedury będą wykonywane na zachodzie.

Jak pokazuje czas, jest to w pełni realizowane, począwszy od tzw. limitów na specjalizację i centralne sterowanie, a kończąc na obcinaniu godzin nauczania z poszczególnych przedmiotów oraz wycinaniu całych grup tematycznych. W okresie 40 lat, ponieważ okupacja Polski zaczęła się od czasów genseka Edwarda Gierka, agenta Kominternu, czyli organizacji opłacanej i stworzonej przez konsorcjum Rothschilda, za słynne pożyczki, przekazywane na budowę rurociągu orienburskiego.

W ten sposób zlikwidowano np. w biochemii szlak cholesterolowy i obecnie można ogłupiać ludzi, rzekomym dobrodziejstwem statyn czyli leków obniżających poziom cholesterolu.

Po przeanalizowaniu danych za lata 2013 – 2016 ustalono, ze ta żywa, atenuowana – czyli osłabiona szczepionka przeciwko grypie była skuteczna tylko w 3 %, przy ochronie dzieci od dwóch do 7 lat przed grypą. Każdy wie, że wartość 3% jest niemierzalna w biologii.

Generalnie niestety trzeba przyznać, że społeczeństwo daje się wyjątkowo łatwo oszukiwać. Przecież jeżeli p. Premier Morawiecki przyznał się oficjalnie w Tv, ze Polska jest własności kogoś z zachodu [ czytaj: City of London Corporations] to każdy myślący człowiek powinien zadać sobie pytanie:

„a na czym to polega”?

Otóż odpowiedź jest jednoznaczna.

Poddaństwo polega na płaceniu podatków.

Za starych dobrych czasów Pierwszej Rzeczypospolitej płaciliśmy podatek zwany dziesięciną.

Po rozbiorach, dokonanych przez państwa Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, wprowadzono podatek wynoszący 15-18%. Zły Hitler wprowadził w Polsce, najwyższy w Europie, podatek równy 33%. A potem to już z górki.

Przyszli dobrzy komuniści i podatek wzrósł do 50 %. A już po tzw. przemianach solidarnościowych, tej ustawce Informacji Wojskowej, podatek obecnie wynosi podobno 80%.

To jak jeszcze można oskubać ludność?

To bardzo proste.

Tworząc wyimaginowane choroby. Przecież jak jesteś chory i zastraszony to sam kupujesz lekarstwa i płacisz ten vat, czyli dodatkowy podatek. Nie musi go ustalać ani sejm ani nikt inny. Wystarczy, ze grupa osobników, zwanych aktorami sceny publicznej a zatwierdzonych przez City, podniesie vat i sam go płacisz.

Nie jestem gołosłowny.

Przed kilku laty podniesiono podatek vat na dwa lata i już mija kilka razy dłuższy okres, a nikomu do głowy z tych aktorów sceny politycznej, nie przychodzi do głowy jego obniżenie zgodnie z pierwotnymi zapewnieniami. Ludność nie protestuje, a więc możną ja okradać.

Proszę zauważyć, podniesienie podatku vat, nie zapobiega pobieraniu czy nawet rzekomemu pobieraniu nowych pożyczek przez rząd warszawski [G.Braun].

Czyli mamy sytuację taką: z jednej strony podniesiony podatek w celu zwiększenia wpływów do budżetu, z drugiej strony ciągłe pożyczki rzekomo w celu wyrównania budżetu, a w praktyce brak jakichkolwiek informacji co rząd warszawski, jak to określa p. G.Braun robi z tymi pieniędzmi.

A jak wygląda sprawa działań rządu warszawskiego w dziedzinie medycyny?

A no dokładnie tak samo.

Przykładowo, po słynnej fałszywce z 2009 roku reklamowanej przez CDC jako największa epidemia grypy na świecie, w czasie której miało umrzeć 100 000, naprawdę zmarło w całym USA czyli państwie 320 milionowym tylko 18 osób, CDC wprowadziło zarządzenie pozwalające na przeprowadzanie szczepień zarówno dentystom, jak i ratownikom medycznym czy pielęgniarkom, a nawet studentom medycyny.

Nie jest to nic dziwnego, po słynnej epidemii ospy w 1869/71 w Anglii także tzw. oficerowie od szczepień mogli sobie dorabiać szczepieniami. Wydatki z budżetu centralnego na bezpłatne szczepienia wzrosły z 50 tysięcy funtów do 250 000 funtów. Pojedyńczy osobnik mógł zarobić nawet 1500 funtów to jest wielokrotnie więcej aniżeli zarabiał normalny lekarz.

A co my widzimy obecnie w Polsce, po przyjeździe tzw. Doradców amerykańskich [niewymienianych z nazwiska] w 2015 roku?

Dokładnie to samo.

Wprowadzono specusatwę zezwalającą na prowadzenie i kwalifikacje do szczepień pielęgniarek.

Amerykańskie Towarzystwo Farmaceutów organizuje 12 godzinne kursy dla aptekarzy uprawniające do wykonywania szczepień.

Jeszcze dalej posunął się Uniwersytet w Minnesocie, organizując 3 godzinne kursy na licencje do szczepień.

Podobnie dentyści już po 3 godzinnym kursie mogą kwalifikować do szczepień.

Nie trzeba być specjalnym znawcą przedmiotu aby wiedzieć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, ze liczba powikłań wzrośnie lawinowo, a jednocześnie statystyki oficjalne wykażą drastyczny spadek niepożądanych odczynów poszczepiennych czyli tego neologizmu mającego uspokajać rodziców.

Jak więc widzimy „braterska” pomoc specjalistów amerykańskich wprowadza ten sam system depopulacyjny w Polsce.

Kolejnym dowodem, ze wcale nie chodzi o dobro społeczeństwa a o zyski międzynarodowych koncernów jest fakt wprowadzenia w dniu 22 czerwca 2016 roku przez CDC stosowanie żywej szczepionki przeciwko grypie w postaci aerosoli donosowych.

Po przeanalizowaniu danych za lata 2013 – 2016 ustalono, ze ta żywa, atenuowana – czyli osłabiona szczepionka przeciwko grypie była skuteczna tylko w 3 %, przy ochronie dzieci od dwóch do 7 lat przed grypą. Każdy wie, że wartość 3% jest niemierzalna w biologii.

Żaden lek nie powinien być dopuszczony do obrotu jeżeli jego skuteczność jest mniejsza aniżeli 75%.

W każdym innym przypadku nosi to nazwę rosyjskiej ruletki.

Pomimo tych faktów w dniu 21 lutego 2018 roku CDC zarekomendowało tą szczepionkę do listy zalecanych szczepionek na sezon grypowy 2018 /2019 .

Tak więc pomimo braku jakichkolwiek dowodów , ze istnieje jakakolwiek szczepionka przeciwko grypie, nadal wciska się ten preparat społeczeństwu.

Liczne badania wykazały, ze po szczepieniu wzrasta, niekiedy drastycznie poziom białka CRP świadczącego jednoznacznie o stanie zapalnym. Każdy wie, ze jak choruje to gorzej mu się oddycha.

Jak zapewne uważni PT Czytelnicy wiedzą nadal z nazwy państwowe instytucje w rodzaju PZH namawiają do szczepień szczególnie dzieci i osoby starsze. Do takich klakierów szczepień bez wątpienia należy znana znachorka warszawska mgr prof.Lidia Brydak od 40 lat nie mogąca nauczyć się rozróżniania zapaleń bakteryjnych od wirusowych czy podejrzenia zachorowania od zachorowania.

Jakie mamy rezultaty takiego celowego, niszczenia dzieci?

Przykładowo USA ma pierwsze miejsce pod względem współczynnika umieralności niemowląt pośród 27 przemysłowych krajów.

Jak podaje Raport Telewizji Columbus :” Trzy do czterech dzieci w tygodniu umiera w stanie z powodu Nagłej śmierci Niemowląt z angielskiego zwanej SIDS.

W Arkanas jest to 141.1 zgonów na 100 000 urodzeń żywych. W Georgii było to 170 dzieci tylko w jednym roku 2015.

W 2016 roku w USA zarejestrowano 6 zgonów na każde 100 000 urodzeń.

W celu zamieszania w statystykach opracowano dwie definicje Nagłej Śmierci Niemowląt.

Nagła niespodziewana śmierć niemowląt z angielskiego zwana SUID jest definiowana przez CDC jako: „ śmierć niemowlęcia poniżej pierwszego roku życia, która pojawia się nagle i nieoczekiwanie, a której to przyczyna nie jest od razu oczywista, przed wykonaniem sekcji.

Natomiast drugie pojęcie nagłej śmierci czyli SIDS jest definiowane jako: „ nagła śmierć niemowlęcia , której nie da się wytłumaczyć po dokładnym badaniu, łącznie z badaniem sekcyjnym, badaniem miejsca śmierci i weryfikacją kliniczna”.

Pojęcie SUID obejmuje nie tylko SIDS ale i inne przyczyny nagłej śmierci nieznane w chwili badania.

W 2015 roku odnotowano 3700 nieoczekiwanych zgonów noworodków w USA z tego 1600 to SIDS. Tylko 900 zostało przypisanych uduszeniu, ale prasa rozpisuje się tylko o tych ostatnich przypadkach. Resztę pomija milczeniem.

Zalecanie Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej mającej zapobiegać SIDS są tak infantylne, ze nie warto zanudzać Czytelników ich przytaczaniem. Jednoznacznie wynika z nich nieznajomość przyczyn oraz chęć ukrywania prawdziwych sprawców.

Jeszcze do lat 80 –tych ubiegłego wieku, można było podawać jedną szczepionkę co najwyżej 3 miesiące, czyli innymi słowy nie więcej aniżeli 4 szczepionki w okresie roku.

Przyczyna jest bardzo prosta.

Przyczyną nagłej śmierci niemowląt jest zatrucie dwutlenkiem węgla. Małe dziecko ma pojemność płuc ok 50 ml. Wydychane powietrze gromadzi się w pobliżu dróg oddechowych i stężenie dwutlenku węgla przekracza dopuszczalną normę o 1000 do 2000% już po ok 30 – 60 minutach sny.

Liczne badania wykazały, ze po szczepieniu wzrasta, niekiedy drastycznie poziom białka CRP świadczącego jednoznacznie o stanie zapalnym. Każdy wie, ze jak choruje to gorzej mu się oddycha. Oddech staje się płytszy. Łatwo to sprawdzić przykładając piórko do nosa czy ust. Już w odległości kilkunastu centymetrów od nosa, podczas oddychanie nie widzimy ruchu. Dwutlenek węgla jest ponad 1.5 raza cięższy od powietrza i zalega wokoło ust. W ten sposób tworzy się komora gazowa i dziecko zaczyna oddychać samym dwutlenkiem węgla. Norma wg Unii Europejskiej koncentracji dwutlenku węgla dla dzieci to 800ppm. Nasze badania wykazały, że u chorego dziecka może ta koncentracja dochodzić do 10 000 ppm w okresie 60 minut.

Wyniki badań zostały podane do publicznej wiadomości już przed 10 laty.

I co?

I nic, przecież nie po to stworzono Głównego Inspektora Sanitarnego aby dbał o stan sanitarny szpitali czy łóżeczek dziecięcych, to nie ten poziom. On zajmuje się handlem szczepionkami.

Przecież nie w tym celu istnieje Ministerstwo nie wiadomo dlaczego zwane zdrowia aby dbać o zdrowie czy życie niemowlaków. Jak to jednoznacznie widać z uchwalanych ustaw zależy im tylko na handlu szczepionkami.

Zgodnie z Raportem Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej :

„Częstość SIDS osiąga szczyt w momencie gry niemowlęta otrzymują liczne szczepienia”.

W 2015 roku CDC opublikowało analizę zgonów po szczepieniach za okres 1997 – 2013.

Wniosek:

„Badanie z 2011 roku wykazało wysoką istotną statystycznie korelacje pomiędzy rosnącą liczbą dawek szczepionek a rosnącymi wskaźnikami umieralności niemowląt”

Prawie 80% dzieci, które zmarły po szczepieniach otrzymało więcej aniżeli jedno szczepienie w tym samym dniu. Liczba zgonów zgłoszonych u dzieci po szczepieniach przekroczyła liczbę zgonów dorosłych w każdym z 16 badanych lat”.

Raport CDC stwierdza:

„ SIDS było główną przyczyna śmierci – 28.1% – wśród wszystkich zgłoszeń i stanowiło 51.7% zgonów niemowląt. SIDS jest na trzecim miejscu wśród najczęstszych przyczyn zgonów w śród niemowląt w USA.

Większość niemowląt otrzymuje 35 dawek szczepień w pierwszym roku życia, a aż 25 dawek w okresie pierwszych 6 miesięcy.

I mamy problem.

Jeszcze do lat 80 –tych ubiegłego wieku, można było podawać jedną szczepionkę co najwyżej 3 miesiące, czyli innymi słowy nie więcej aniżeli 4 szczepionki w okresie roku.

Obecnie użyteczne trolle za podwójnym wynagrodzeniem, bez wykonania jakichkolwiek badań, podają szczepionki jedną co 10 dni.

I mamy kolejny dowód, ze jesteśmy tylko cudzą własnością i jedynym celem pobytu na ziemi jest wykorzystywanie nas jako podatników. A Roboty Biologiczne zatrudnione w medycynie mają za zadanie zwiększyć zyski korporacji.

Tak nas wykorzystuje City of London Korporations.

 

Dr Jerzy Jaśkowski

Gdańsk 08.03.2018r

Rozpowszechnianie wszelkimi metodami jak najbardziej wskazane…

Obecnie użyteczne trolle za podwójnym wynagrodzeniem, bez wykonania jakichkolwiek badań, podają szczepionki jedną co 10 dni.

Powiązane linki

www.thevaccinereaction.org/2017/07

www.thevaccinereaction.org/2018/02

www.termedia/pl 23.02.2018

https://wolna-polska.pl/…/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbl…

https://www.youtube.com/watch?v=JSi52nCY4as

http://www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-d…/

https://graviolasklep.pl/…/szczepienia-300-lat-oszustw-gry…/

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-znachorzy-akcji-gry…/

https://www.youtube.com/watch?v=bj0RoU9TyaE

https://www.youtube.com/watch?v=zYr-yP-rqdA

https://www.youtube.com/watch?v=5j1OzMmk7nc

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *