Będę wdzięczna za wsparcie na rozwój portalu

Szanowni Państwo,

zdecydowałam się na utworzenie zrzutki na rozwój portalu. W czasie, gdy informacje, które dla wielu jeszcze przed rokiem były oczywiste dziś są cenzurowane i wyrzucane z mediów społecznościowych buduję portal niezależny od społecznościowych gigantów.

Przedsięwzięcie wymaga dobrego, szybkiego serwera, by portal się ,,nie zapychał”, portal wymaga także wsparcia informatyka, a to nie jest tanie i pochłonie lwią część pieniędzy ze zbiórki. Sam portal jest BEZ REKLAM – i tak ma być, gdyż nie chcę, żeby ktokolwiek sugerował się treściami reklamowymi.  Nie każdy musi się zgadzać z wszystkimi wpisami, ale na tym właśnie polega wolność mediów, która jeszcze rok temu wydawała się oczywista.

link do zrzutki jest TUTAJ- KLIK https://zrzutka.pl/xr293z

Czas pandemii dla mnie samej także nie jest łatwy. Długo nie mogłam zrozumieć, jak możemy się tak poddać nachalnej propagandzie. Z drugiej strony – niestety – zapotrzebowanie na takie usługi jak moje, czyli związane z pisaniem znacznie się zmniejszyło. Nie ma się co dziwić. Wiele małych przedsiębiorstw padło, wiele jest zamkniętych i czeka na lepsze czasy.

Nie próżnowałam. Wyciągnęłam z zakamarków książki z biblioteki mojego dziadka – lekarza, wyciągnęłam także state zalecenia higieniczne z przełomu XIX i XX wieku… Informacji ciekawych nie zabraknie… – muszę tylko mieć czas, żeby je napisać.

Na portal zagląda spora grupa stałych gości – będę wdzięczna za wsparcie. Będę wdzięczna także tym, którzy są tu raz na jakiś czas i zdecydują się wesprzeć BIOtalerz.pl choćby kilkoma złotówkami. W zamian obiecuję co najmniej dwa merytoryczne teksty w tygodniu i zupełnie nowe działy związane z aktualną sytuacją sanitarną i polityczną.

Proszę o pomoc. W zamian od soboty ruszam z nowymi materiałami.

Z góry dziękuję

Beata Kozłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *